Polisi ve sağlık ekiplerini alarma geçirdi

Sağlık Mahallesi Ektin sokakta oturan ve bir süredir psikolojik tedavi gören vatandaş, eşinin iğne yapmasını kabul etmeyince olay yerine çok sayıda asayiş ekibi ile 112 Acil Servis ekibi sevk edildi.

Polisi ve sağlık ekiplerini alarma geçirdi

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu’nun Sağlık Mahallesi Etkin Sokak’ta oturan ve bir süredir psikolojik tedavi gördüğü öğrenilen vatandaş polis ve sağlık ekiplerini alarma geçirdi. Kullanması gereken ilaçları almayıp iğnesini yaptırmayan vatandaş polisin sayesinde ikna edildi.

Bir anda sinir krizine giren hasta vatandaş ailesine tepki gösterince ortalık karıştı. Eşinin sinirsel tavırlarından korkan genç kadın korku içersinde hemen polisi ve sağlık ekiplerini arayarak yardım talebinde bulundu.  Haber merkezinin anonsu üzerine Etkin Sokakta bulunan evin önüne çok sayıda resmi asayiş ekibi ile Asayiş şubesinde görev yapan sivil polisler geldi. Tedavinin gerçekleşmesi içinde birde ambulansla sağlık ekibi gönderildi.

Uzun süren uğraşlar sonrası Asayiş Şubesinde görev yapan sivil polisler hasta vatandaşı ikna ettikten sonra sağlık ekipleri tarafından iğnesi yapılarak, vatandaş sakinleştirildi. Olay yerine gelen çok sayıda polis ekiplerini gören sokak sakinleri ise kısa süreli de olsa panik yaşadılar.  

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2016, 16:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124