Polisten baskın gibi denetim

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ile Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri il merkezinde bulunan motosiklet tamirciliği yapan iş yerlerine şok baskın yaptı. Polisleri karşılarında gören tamirciler şaşkınlık yaşadı.

HABER:Kasım Şahin
Asayiş Şubesi Hırsızlık Bürosu ekipleri ile Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri il merkezinde bulunan motosiklet tamirciliği yapan işyerlerine yönelik iki saat süren şok uygulama yaptı. Asayiş ekipleri, tamirhanede bulunan motosikletlerin tek tek motor ve şase numaralarını not ederek, çalıntı olup olmadıkları yönünde inceleme yaptı. Motosiklet ve bisiklet hırsızlığının önlemek amacıyla yapılan baskınlarda karşılarında polis yelekli memurları gören motosiklet tamircileri kısa sürelide olsa şok yaşarken, görevli polisler motosikletlerin hem şase ve motor numaralarını kontrol ettiler hem de motosiklet bagajlarının içerisinde ne olup olmadığına kontrol ettiler.

Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri de ana arterler üzerinde hız yaparak trafiği tehlikeye düşüren ve gürültü kirliliği yapan motosiklet üzerine denetim gerçekleştirdiler.

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2018, 14:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER