Proje sunum ile tanıtıldı

Bolu’nun tabiat harikalarından biri olan Gölcük için dev bir projeplanlanıyor. Bolu Belediye Meclisi’nde tanıtılan projelerin içerisinde konaklama evleri, konukevi, kır lokantası, bungalov, telefirik ve dağ kızağı yer alıyor.

Proje sunum ile tanıtıldı

Haber: Esra ÖZTÜRK

Bolu’nun tabiat harikalarından biri olan ve eşsiz manzarası ile adından sıkça söz ettiren Gölcük için dev bir proje geliyor. Bolu Belediye Meclisi’ne videolu bir şekilde sunulan projenin içinde konaklama evleri, idare ve konukevi, kır lokantası, kır evleri (bungalov), teleferik ve dağ kızağının yapılması planlanıyor.

“HİÇ BİR AĞACA ZARAR GELMEYECEK”

Gölcük’e yapılması planlanan kır evlerini sunum ile anlatan Alaaddin Yılmaz “Hiçbir ağaca zarar gelmeden yapılacak. Buna özellikle dikkat edeceğiz. Ağaçların durumuna göre evlerimizi yapacağız” ifadelerini kullandı.

BOLU’YU İZLEYEBİLECEKSİNİZ

Yılmaz sunumda aynı zamanda kır lokantası ve yapılacak olan kafenin eşsiz manzarasına değinerek “Yapılacak olan lokanta ve kafenin ön tarafından Gölcük manzarasını izleyebileceğiz. Aynı zamanda arka tarafta oturduğunuzda ise çok rahat bir şekilde Bolu’yu izleyebileceksiniz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2016, 11:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
BOLULU
BOLULU - 4 yıl Önce

gölcük bizim mahremimiz bi orasi kaldiydi orayida becerin

SIRADAKİ HABER

banner128