Projeler tam not aldı

Başkan Yardımcısı Davarcıoğlu, Bolu Rotary Kulübü üyeleri ile bir araya gelerek, Bolu Belediyesi’nin şehri geleceğe taşıyacak vizyon projelerini ve diğer çalışmalarını anlattı.

Projeler tam not aldı

Basın Bülteni

Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Bolu Rotary Kulübü'nün haftalık olağan toplantısına katıldı.

Davarcıoğlu, Kulüp Başkanı Aydoğan Tekin'in ev sahipliği ile Gazelle Otel’de gerçekleşen toplantıda bir sunum yaparak Bolu Belediyesi'nin çalışmaları hakkında katılımcıları bilgilendirdi. Rotary üyelerine Bolu'nun vizyon projelerini anlatan ve soruları yanıtlayan Davarcıoğlu, "Bolu'yu seviyoruz. Şehrimizi daha yaşanılabilir bir hale getirmek için gayret gösteriyoruz" dedi.


Rotary kulübü üyeleri de sunumu ilgiyle izledi. Projeleri üç boyutlu görsellerle görme fırsatı elde eden ve tam not veren Rotary Kulübü üyeleri, ayrıca Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Bolu Belediyesi’ni tebrik etti.

Bolu Rotary Kulübü Başkanı Aydoğan Tekin, gerçekleşen sunum sonrası Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu’na teşekkür ederek toplantıya katılımından dolayı onur belgesi takdim etti.

 

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2017, 12:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ülkücü Sözde Başkan
Ülkücü Sözde Başkan - 4 yıl Önce

bu kulüp hangi ülkede kuruldu? kurucuları kimlerdir? rotaryan ne demektir, rotaryan esasen kime hizmet eder? el cevap sayın ülkücü! (projelerle ilgili bilgim yok bu nedenle projelerle ilgili yorum yapamıyorum.)

Mesaj Panosu Hakkında
Mesaj Panosu Hakkında - 4 yıl Önce

mesaj panonuza veri girişi sıkıntılı. sanırım yazılım eksiklikleri var. geliştirilmesi gerekir düşüncesindeyim. takdir sizin. selamlar

SIRADAKİ HABER

banner128