PTT’den çifte kampanya

Bolu PTT Baş Müdürü Şahin Abak, Ulusal Para birimimiz TL’nin kullanımının arttırılması ve TL’nin değer kazanması kapsamındaki çalışmalara Şirketimizce de destek verilmesi amacıyla 06.12.2016 – 31.12.2016 tarihleri arasında geçerli olacak bir kampanya başlatıldığını ayrıca Mevlana Haftası nedeniyle de ücretsiz Mevlana kartpostallarının dağıtılacağını söyledi.

PTT’den çifte kampanya
HABERİN GALERİSİ
PTT’den çifte kampanya

PTT’den çifte kampanya

Haber: Kasım ŞAHİN

Abak, ilk olarak TL kullanımının arttırılması konusunda şunları söyledi; Bu kapsamda işyerlerimizden yapılacak efektif alış işlemlerinde; Müşteriden alınan % 2’lik komisyon oranının USD/EUR cinsinden yapılacak işlemlerde alınmayacaktır. Müşteri USD/EUR cinsinden yapacağı her bir efektif bozdurma işlemi karşılığında % 10 oranında havale indirimi kazanacaktır. Müşteri USD/EUR cinsinden yapacağı her bir efektif bozdurma işlemi karşılığında % 10 oranında PTT Kargo indirimi kazanacaktır.

Havale indirimi kazanan müşterinin havale gönderme işlemi yapılırken kimlik bilgileri girilmesi sonrasında ayrıca bir bilgi girişi ya da işlem gerekmeksizin otomatik olarak havale ücretinde ve Kargo Kabulünde % 10 indirim yansıtılacaktır.

Bütün vatandaşlarımızı ülkemiz ekonomisine destek vermek ve TL’nin değer kazanması amacıyla başlattığımız kampanyaya katılmak üzere PTT Merkezlerine bekliyoruz.

MEVLANA HAFTASI

Mevlana Haftası nedeniyle Abak, şunları söyledi; Şirketimizce verilen hizmetlerimizin vatandaşlar tarafından tanınırlık ve kullanırlılık oranının arttırılması amacıyla; özel gün ve bayramlarda hizmet içerikli kampanyalar düzenlenerek tanıtım faaliyetlerinin gerçekleştirildiği kamuoyunca bilinmekte ve ülke genelinde kampanya konusu hizmetimize vatandaşlar tarafından talep olmaktadır.

Bu kapsamda 07-17 Aralık 2016 tarihleri arasında kutlanacak olan Mevlana Haftasında ücretsiz dağıtılmak üzere  Mevlananın 7 öğüdünü içeren 7 çeşit tebrik kartı PTT Merkezlerimizde sergilenmektedir. Bütün vatandaşlarımızı ‘’Gel Ne Olursan Ol Yine Gel’’ sloganıyla kampanyaya katılmak ve Mevlananın öğütlerini nesilden nesile aktarmak için PTT Merkezlerimize davet ediyoruz.

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2016, 23:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128