PTT’den örnek kampanya Bayramda Güvenlik güçlerini tebrik kartı ile mutlu edin

PTT, Türkiye genelinde milli birlik, beraberlik ile hoşgörü ve kardeşlik duygularının pekiştirilmesine katkıda bulunmak ve güvenlik güçlerine moral ve destek amacıyla "Tebrik Kartı Bizden, Güvenlik Güçlerimize Göndermek Sizden" kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında PTT tarafından 4 farklı tebrik kartı ücretsiz olarak vatandaşlara verilecek ve bu tebrik kartları da PTT tarafından belirlenen 127 Polis ve Jandarma Karakolunun adreslerine ücretsiz gönderilecek.

PTT’den örnek kampanya  Bayramda Güvenlik güçlerini tebrik kartı ile mutlu edin

Haber: Semih BAYKAL

PTT tarafından Türkiye genelinde düzenlenen “Tebrik Kartı Bizden, Güvenlik Güçlerimize Göndermek Sizden" kampanyası hakkında basın toplantısı düzenleyen PTT Bolu Şubesi Başmüdürü Şahin Abak, ilk olarak şunları söyledi; “Yıllardır ülkemiz terör belasıyla uğraşıyor. Canımız, ciğerimiz yanıyor. Bu bizi derinden yaralıyor. Bu terör belasına karşı güneydoğu ve Doğu Anadolu’da değerli silahlı kuvvetlerimiz mücadele veriyor. Tabi bu ağır bir mücadeledir. Bu mücadeleyi verirken de tabi her ne kadar istemezsek de maalesef şehitlerimiz ve gazilerimiz oluyor. Bunlar bizi Türk halkı olarak çok üzüyor ve derinden yaralıyor. Ben bu kutsal görevde şehit olan tüm askeri personelimize Allah’tan rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun. Gazilerimize de acil şifalar diliyorum” diye söyledi.

“ABAK, TEBRİK KARTINI DİYARBAKIR KAYACIK JANDARMA KARAKOLUNA GÖNDERDİ”

Açıklamasının devamında kampanya hakkında bilgiler veren Abak; "Şirketimizce, milli birlik, beraberlik ile hoşgörü ve kardeşlik duygularımızın pekiştirilmesine katkıda bulunmak ve güvenlik güçlerimize moral ve destek amacıyla 28106/2016-04/07/2016 tarihleri arası "Tebrik Kartı Bizden, Güvenlik Güçlerimize Göndermek Sizden" kampanyası düzenlenmiştir. 2016 Yılı Ramazan Bayramı nedeniyle düzenlenmiş olan kampanya kapsamında, işyerlerimizde görselleri yer alan 4 çeşit tebrik kartları ücretsiz verilecek olup, aynı zamanda vatandaşlarımızdan gönderim ücreti alınmayacaktır. Güvenlik güçlerimizin görev yerleri ile ilgili olarak illerde belirlenen 127 Polis ve Jandarma Karakolunun adresleri işyerlerimizde bulunacak olup, vatandaşlarımız göndermek istedikleri görev yerlerini seçebileceklerdir. Milli birlik, beraberlik ile hoşgörü ve kardeşlik duygularımızın pekiştirilmesine katkıda bulunmak adına tüm vatandaşlarımızın kampanyamıza katılımlarını bekliyoruz” dedi. Abak, daha sonra kendi yazdığı tebrik kartını Diyarbakır Kayacık Jandarma Karakoluna gönderdi.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2016, 19:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128