Ptt’ye 8 motosiklet

Bolu PTT Baş Müdürlüğüne daha iyi hizmet ve zamanında hizmet vermek amacıyla Genel Müdürlük tarafından 8 yeni motosiklet verildi. Motosikletler Bolu halkına daha iyi hizmet vermek amacıyla törenle hizmete sokuldu.

Ptt’ye 8 motosiklet
Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu PTT Baş Müdürü Sami Arlı, konu hakkında şunları söyledi; PTT A.Ş. olarak günün rekabet koşullarına ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde hizmet vermek amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz.

 Söz konusu çalışmalarımızdaki temel politikamız; yenilikçi bir anlayışla birçok hizmeti Ülkemizin en ücra köşesine kadar götürmekle birlikte özellikle hız ve kalite unsurlarını da ihmal etmemektir.

 Bu kapsamda; posta ve kargo taşımacılığı alanındaki hizmetlerimizi daha hızlı ve kaliteli sunabilmek amacıyla mevcut motosikletlerimize ilave 1663 yeni motosiklet alımı yapılmış olup Ülke genelinde bulunan PTT A.Ş. Başmüdürlüklerimize teslim edilmiştir.

 Hizmete verilen yeni motosikletler; müşterilerimizin beklentilerini en güzel şekilde karşılamakla birlikte 175 yıllık geçmişe sahip PTT A.Ş. imajına da yaraşır şekilde dış görünüş ve donanıma da sahiptirler.

 Söz konusu motosikletlerden 8 adeti BOLU PTT A.Ş. Başmüdürlüğümüze teslim edilmiş olup BOLU İlimizde yaşayan tüm halkımızın posta ve kargolarının  taşınması hizmetinde kullanılacaktır.

 Her zaman olduğu gibi bundan sonra da sunmuş olduğumuz hizmetlerimizde vatandaşlarımızın menfaati ve temennileri doğrultusunda gerekli çalışmaların yapılacağını belirtir, alımı yapılan yeni motosikletlerimizin halkımıza hayırlı olmasını dileriz.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2015, 11:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
TURHAN
TURHAN - 6 yıl Önce

sayın müdürüm araçları kazasız kullanın, hizmet vermek hizmet almak güzel .dikkatinizden kaçan bir olay var 7günde,10 günde bir bazı mahallelere posta dağıtıldığından haberiniz varmı?.mahalleye hizmet gitmiyorsa alınan araçlar ne işe yarıyor lütfen araştırın saygılarımla.

SIRADAKİ HABER

banner128