Ramazan Çelik’in kardeşi uyuşturucudan gözaltında

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Bolu’nun Gerede ilçesinde eş zamanlı yapılan uyuşturucu operasyonunda Bolulu ünlü sanatçı Ramazan Çelik’in kardeşi Çetin Çelik’de gözaltına alındı. Yapılan operasyonda toplam 42 kişi sorgulanmak üzere Bolu İl Emniyet Müdürlüğü’ne getiriliyor.

Ramazan Çelik’in kardeşi uyuşturucudan gözaltında

Haber: Kasım ŞAHİN – Faruk ÇİDEM

Bolu merkezli 7 ilde 176 polisin katıldığı uyuşturucu operasyonda 42 kişi gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, Bolu Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Uyuşturucuyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin İstanbul, Ankara, Zonguldak, Sakarya, Kocaeli ve Düzce’de eşzamanlı düzenlediği operasyona 42 kişi gözaltına alındı.  Gözaltına alınanlar arasında Bolulu sanatçı Ramazan Çelik’in kardeşi Çetin Çelik’te bulunuyor.

Bolu’nun Gerede ilçesinde başlatılan ve 176 polisin katıldığı operasyonda şahısların ev ve işyerlerinde arama yapıldı. Çok sayıda uyuşturucu madde yapımında kullanılan madde ve uyuşturucu ele geçirildi. Operasyonla ilgili çalışmaların devam ettiği belirtildi. Konuyla ilgili 18 kişinin de aranmasına devam ediliyor. Gözaltına alınanlar 10’arlı guruplar halinde sorgulanmak üzere Bolu İl Emniyet Müdürlüğüne getiriliyor.

SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇİRİLDİLER

Gerede’de gözaltına alınan 45 kişi Bolu’da İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi ve Refika Baysal Toplum Sağlığı Merkezi’ne götürülerek sağlık kontrolünden geçirildiler.

Bolulu sanatçı Ramazan Çelik’in Kardeşi Çetin Çelik de sağlık kontrolü için Refika Baysal Toplum Sağlığı Merkezi’ne götürülenler arasındaydı.


Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2016, 17:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128