Recayi Çağlar Yeniçağalılardan destek istedi

AK Parti Genel Merkezi tarafından ilimizin Yeniçağa ilçesinde tekrar aday gösterilen belediye başkanı Recayi Çağlar sosyal medya hesabından bir video paylaşarak Yeniçağalılardan destek beklediğini belirtti.

Recayi Çağlar Yeniçağalılardan destek istedi

Haber: C.Kutay Aykan

Recayi Çağlar yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Değerli Yeniçağalı hemşerilerim. Önümüzdeki günlerde yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti Yeniçağa Belediye Başkan Adayı olarak gösterilmiş bulunmaktayım. Bu süreçte bana yardımcı olan ilçe başkanım, ilçe teşkilatım, il başkanım, sayın milletvekillerim, genel merkezime ve genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan beye teşekkürlerimi arz ediyorum.

Sayın Yeniçağalılar; bu süreç içerisinde benimle birlikte size hizmet için gelen AK Parti Aday Adayı kardeşlerime de teşekkür ediyorum. Diğer partilerden de sizlere hizmet için gelen aday arkadaşlarıma da başarılar diliyorum. Çünkü her şeyin en güzeline sizler layıksınız. Allah nasip ederse tekrar belediye başkanı seçilirsem geçirmiş olduğum 5 senede yapmış olduğum hizmetlerin daha iyisini yapmak için çalışacağıma, bunun için gayret göstereceğime söz veriyorum. Allah nasip eder sizlerde destek verirseniz tekrar bu göreve gelirsem daha güzel bir Yeniçağa için hep birlikte çalışacağız. Bundan dolayı sizlerin duasını ve desteklerini bekliyorum.  Allah’tan hepinize sağlık ve huzur diliyorum. Sağlıcakla kalın.”

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2019, 00:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128