“Reform sürecinden taviz verilmeyecek”

Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, “Sayın Binali Yıldırım başbakanlığındaki güçlü yeni hükümetle Türkiye'yi daha ileriye taşıyacak adımlar atacağımızdan ve azimle çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. İstikrar ve güven ortamı yanı sıra reform sürecini başarılı bir şekilde sürdürmek önceliğimizdir” dedi.

“Reform sürecinden taviz verilmeyecek”
HABER: CEYLAN BEYKOZ

AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, yaptığı açıklamada, Başbakan Binali Yıldırım başkanlığında açıklanan 65'inci Türkiye Cumhuriyeti hükümetinin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diledi. Yeni Bakanlar Kurulu’nda görev alan tüm bakanları kutlayan Ercoşkun, “Yeni hükümet üyelerinin tamamının vizyon sahibi isimler arasından seçilmiş olması memnuniyet vericidir” dedi.

Ercoşkun, yeni dönemde terörle mücadelenin başarılı bir şekilde ve kararlılıkla sürdürüleceğine inandığını belirten ve yeni hükümetin çalışma programında yeni Anayasa’nın hayata geçişi yönündeki toplumsal beklentinin de karşılanmasının öncelik olacağını vurguladı.

“SİYASİ HAYATI BOYUNCA DEV PROJELERE İMZA ATAN SAYIN BİNALİ YILDIRIM’A İNANCIMIZ TAM”

Ercoşkun, açıklamalarında şöyle konuştu: "Türkiye son 14 yılda ekonomi başta olmak üzere her alanda önemli başarılar elde etti. Ancak yapılacak daha çok şey bulunmaktadır. Bizim yeni hükümet dönemindeki en önemli önceliğimiz istikrar ve güven ortamı yanı sıra reform sürecinin başarılı bir şekilde devam etmesidir. Yeni hükümet güven ortamının sürdürülebilir olmasına ve ülkemizin hedeflerine ulaşmasına önemli katkı sağlayacaktır. Siyasi hayatı boyunca dev projelere imza atan Binali Yıldırım başbakanlığındaki 65'inci hükümetin de Türkiye'yi daha ileriye taşıyacak adımlar atacağına ve azimle çalışacağına inancımız tamdır." 

 

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2016, 17:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128