Rehavet yok yola devam

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde partisinin Bolu’daki oyunu Türkiye ortalamasından 10 puan yüksek olmasına katkı sağlayan AK Parti İl Başkanı Doğanay çalışmaya hız kesmeden devam ediyor.

Rehavet yok yola devam
HABERİN GALERİSİ
AKP

AKP


Haber: Kasım ŞAHİN

 

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, masa başı il başkanı olmadığını bir kez daha gösterdi. Seçimlerin hemen ardından ara vermeden çalışmalarına devam eden Doğanay, yağmur çamur, dağ bayır demeden halkın yanında oluyor. AK Partili Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Bolulu vatandaşların isteklerini sorunlarını ve mağdur durumda olan vatandaşların dertlerini dinliyor. Seçimleri kazanmanın rehaveti içerisine girmeyen ve masa başında işleri takip etmesini sevmeyen Doğanay, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer ile birlikte dağ bayır demen çalışmaları birebir yerlerinde inceledi. Doğanay, Dörtdivan-Kartalkaya arasında yapımı devam eden yol çalışmalarını yerinde inceleyerek, yol yapım inşaatında çalışan personelden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

AK Parti Bolu İl Başkanı Doğanay, yol çalışmalarının ardından Tekke Dere Köyünde önceki gün çıkan yangında evleri ve ahırları yanan İsmet ve Mehmet Şanlı kardeşleri de ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. İki ailenin de bir an önce ihtiyaçlarının karşılanması için çalıştıklarını belirten Doğanay, “halka hizmetin hakka hizmettir. Seçimler bitti ve her şey geride kaldı. Ben sadece AK Parti seçmeninin il başkanı değilim. CHP’nin de, MHP’nin de İYİ Partinin de il başkanıyım. Bunun için hizmette o partili bu partili diye ayrım yapma lüksüne sahip değiliz. Bolu olarak biz bir bütünüz. Hizmetse her kesime hizmet anlayışıyla yollara düştük. Düşmeye de devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2018, 13:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner129