Ressam Şenol SAK, Amerika’da Açacağı Yeni Sergilere Hazırlanıyor..

“Balık Ressamı” olarak tanıdığımız Bolulu Ressam Şenol SAK, önümüzdeki günlerde Amerika Birleşik Devletleri’nde açacağı yeni sergilere hazırlanıyor..

Ressam Şenol SAK, Amerika’da Açacağı Yeni Sergilere Hazırlanıyor..

HABER: Ceylan BEYKOZ

SAK, 32. Kişisel sergisini, Oakland-California’da “Creative Framing Gallery“de  01 – 27 Ağustos 2016 tarihleri arasında açacak.. Sanatçı, burada açacağı sergi öncesi halka açık akrilik boya canlı performansları da gerçekleştirecek.. Serginin açılışı ise,  5 Ağustos Cuma günü yapılacak olan “First Friday Art Recepsiyon” adlı gelenekselleşen açılış kokteyliyle gerçekleşecek..
            Ressam Şenol SAK, Oakland’da açacağı sergi sonrası bu kez,  6-7 Ağustos 2016 tarihlerinde, davetli olarak katılacağı Monterey-California Türk Festivali’nde yeni bir sergi açacak ve canlı Performanslar gerçekleştirecek..
           SAK, dört yıl önce 2012 yılında yine Oakland’da  açtığı serginin ardından, bu kez  Oakland ve Monterey kentlerinde yeni sergilerle hem Türk ve hem de  Amerikalı sanatseverlerle yeni eserlerini paylaşacak olmanın heyecanını duyduğunu ifade ediyor. Sanatçı, buradaki sergilerde yine son dönem “balık” temalı eserlerini sergileyecek ve gerçekleştireceği “Akrilik Boya Canlı Performansları”yla da hızlı ve dinamik bir şekilde izleyicilere özgün çalışma tekniğiyle oluşturacağı eserleriyle gösteriler sunacak..

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2016, 18:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
mn
mn - 4 yıl Önce

bal yiyen baldan bıkmıyormuş demek ki!

SIRADAKİ HABER

banner128