Rıfat Öztürk STK’larla bir araya geldi…

Kurum ile kamu görevlileri sendikası ve oda temsilcileri arasında sosyal diyaloğun geliştirilmesi, Bolu Orman Bölge Müdürlüğü yönetim uygulamalarının değerlendirilerek yönetimin daha iyi işleyen bir yapıya kavuşması ve karşılaşılan sorunlara çözüm getirilmesi amacıyla, Bölge Müdürü Rıfat Öztürk Ormancılık iş kolunda yer alan Sivil Toplum Kuruluş temsilcileriyle bir araya geldi.

Rıfat Öztürk STK’larla bir araya geldi…

HABER: Ceylan BEYKOZ

Daha önceden programlanan toplantıya Bölge Müdürü Rıfat Öztürk, Bölge Müdür Yardımcıları, Orman Mühendisleri Odası Bolu Temsilcisi, Türkiye Ormancılar Derneği Bolu İl Temsilcisi, Toç-Bir-Sen (Tarım Orman Çalışanları Birliği Sendikası), Tarım Orman Sen (Türkiye Tarım Orman ve Gıda Hizmet Kolu Kamu Görevlileri Sendikası), Tarım Orman İş (Tarım Orman Hayvancılık ve Çevre Hizmet Kolu Kamu Emekçileri Sendikası) ve Tarım Orkam Sen (Tarım Orman ve Hayvancılık Hizmet Kolu Kamu Emekçileri Sendikası) ile Öz Orman İş Sendikası ve Orman Muhafaza Memurları Derneği Temsilcileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Bölge Müdürü Rıfat Öztürk, Bölge Müdürlüğünün hedeflerine başarılı bir şekilde ulaşmak için ortak hareket ederek çalışma barışının sağlanmasını, bunun için STK temsilcilerinin kuruma yardımcı olmalarının çok fayda sağlayacağını ve bu toplantı boyunca katılımcıların her türlü teklifine açık olduğunu ifade ederek böyle bir organizasyona katıldıkları için Sivil Toplum Kuruluşları temsilcilerine teşekkür etti.

Toplantı karşılıklı sohbet havasında samimi bir ortamda gerçekleşti. Toplantıda katılımcıların hepsi söz alarak talep, öneri ve tespitlerini ortaya koydu. Toplantıda sözü edilen konuları not alan Bölge Müdürü Rıfat Öztürk konuların takipçisi olacağını, aynı şekilde Kuruluş temsilcilerinde takipçi olmalarını, değinilen konuların bağlayıcılığının bulunmasını ve bir sonraki toplantıda gerçekleşip gerçekleşmediği hususunun dile getirilmesini istedi.

Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri, olumlu buldukları bu organizasyon için Bölge Müdürü Rıfat Öztürk’e teşekkürlerini iletti.

Bir sonraki toplantının 25 Temmuz 2016 tarihinde yapılması kararlaştırıldı. Toplantı katılımcılarının bir birlerine iyi niyet dileklerinin ardından sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2016, 15:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128