Saadet Gerede’de sahaya indi

Saadet Partisi çatısı altında birleşen Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi’nin merakla beklenen adayları Gerede’de esnaf ziyaretlerine başladı.

 Saadet Gerede’de sahaya indi

Geçtiğimiz güne kadar Milli İttifak’ın Geredeli adayı Muzaffer Boyacı’ya ilçede seçim çalışmaları yaparken rastlıyorduk. 9 Mart Cumartesi günü ise 3 aday birden Gerede’ye gelerek çarşı esnafı ve Pazar yerine dolaşarak halkla sohbet etti.

Milletvekili adayları Veysel Çetinkaya, Mehmet Tan ve Muzaffer Boyacı cumartesi günü Gerede’ye adeta çıkartma yaptı. Adaylar özellikle kahvelerde yaptıkları konuşmalarda ittifaka vurgu yaparak şöyle konuştular.

“Birlikte rahmet, ayrılıkta azap vardır; ilkesini göz önüne alarak SP ve BBP olarak Saadet çatısı altında bir araya gelerek Milli İttifak’ı oluşturduk. Milletimizin temel hak ve özgürlüklerini korumak, huzur, güven barış, kardeşlik ve adalet içinde yaşamak ve yaşatmak temel amacımızdır.

Ülkemiz ve halkımız zor koşullarda bulunmaktadır. Toprağımız ve kaynaklarımız yağmalanıyor. Yoksulluk ve yolsuzluk her tarafımızı sarıyor. Kötü yönetimin neticesi olarak; siyasi kutuplaşma, terör, şiddet olayları, suç oranları, işsizlik, gelir dağılımında adaletsizlik ve parçalanan aileler artmaktadır.

Bizde; işler ehline verilecek, vatandaşlar arasında ayrımcılık yapılmayacaktır. Ülkemizin en önemli kaynağı olan genç iş gücü harekete geçirilerek üretim seferberliği yapılacaktır. Kalkınan Anadolu projesiyle 81 ile 81 farklı sektörde yatırımlar yapılarak en büyük sorunumuz işsizlik çözülecektir.”

Gerede’yi baştanbaşa dolaşıp binlerce kişinin elini sıktıktan sonra bir açıklama yapan Veysel Çetinkaya şunları kaydetti: “Millî İttifak, Tüm Türkiye ve Bolu’da olduğu gibi Gerede’mizde de büyük bir coşkuyla karşılanmıştır. Ülke yönetiminden memnun olmayan ama meclisteki muhalefet partilerini de alternatif olarak görmeyen halkımızın Saadet Partisi çatısı altında birleşen Milli ittifak iktidarını hasretle beklediğini gördük.” HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2015, 19:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128