Saadet Partisi BGC’yi ziyaret etti

 Saadet Partisi (SP) İl Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Caner Göngör başkanlığındaki Bolu Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.   SP İl Başkanı Veysel Çetinkaya ve yönetim kurulu üyeleri...

Saadet Partisi BGC’yi ziyaret etti

 Saadet Partisi (SP) İl Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Caner Göngör başkanlığındaki Bolu Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

 

SP İl Başkanı Veysel Çetinkaya ve yönetim kurulu üyeleri BGC’ye bir ziyaret gerçekleştirdi. Kongrede cemiyet başkanlığına seçilen Caner Güngör ve yine kongrede oluşan yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun dileğinde bulunmak üzere cemiyete ziyaret düzenleyen Milli Görüş temsilcileri, basın mensuplarıyla bir araya geldi. Ziyarette konuşan Çetinkaya, “Cemiyet Yönetim Kurulu’na görevlerinde başarılar dileriz. Saadet Partisi olarak Bolu’da basına oldukça büyük önem veriyoruz. İnsanların gören gözü, işiten kulağıdır basın. Bundan sonra basın camiasıyla sıkça bir araya gelip, görüş alışverişinde bulunacağız” dedi. 7 Ekim Pazar günü Kültür Sitesi Salonu’nda 4’üncü Olağan Kongresi gerçekleştireceklerini dile getiren Çetinkaya, “Bu kongrenin hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz. Tek listeyle olması öngörülen kongreye SP Genel Başkanı Mustafa Kamalak’ta katılacak” diye konuştu. Çetinkaya’nın ardından konuşan Caner Güngör ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ettikten sonra şunları söyledi: “Yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Gazetecilikte önemli bir haber kaynağımız ise siyasi partiler. Bu noktada sizleri de kendimize yakın hissetmişizdir. Bundan sonra da sık sık Bolu için görüşeceğimizi umut ediyorum. Cemiyet kapılarımız sadece kongre sonraları değil, her zaman açık olduğunu sizlere bildirmek istiyorum. Nihayetinde hepimizin ortak menfaati Bolu ve bizler Bolu için çalışıyoruz. O nedenle Bolu için bizler silerle birlikte elimizi taşın altına koymaya hazırız.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128