Saadet Partisi’nde İl Başkanı değişti

Saadet Partisi Bolu İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada İl Başkanlığında görev değişimi yapıldığı bildirildi. Açıklamada İl Başkanı Veysel Çetinkaya’nın yerine İsa Sayın’ın getirildiği belirtildi.

Saadet Partisi’nde İl Başkanı değişti

Haber: N. Halid Altundal

Saadet Partisi Genel Merkezi tarafından Bolu İl Başkanlığına gönderilen atama yazısında İl Başkanı Veysel Çetinkaya’nın yerine İsa Sayın getirildiği bildirildi. Konuyla ilgili Saadet Partisi Bolu İl Başkanlığından yazılı bir basın açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Saadet Partisi Bolu İl Başkanlığı görevini 2012 yılından bu yana yürüten Veysel Çetinkaya’nın, geçen ay yapılan Büyük Kongre’de Yüksek Disiplin Kurulu’na seçilmesi nedeni ile İl Başkanlığı görevi sona ermiş, yerine Genel Merkezimizin atama yazısı ile İsa Sayın getirilmiştir.

Ülkemizde adil bir düzen kurmanın mücadelesini veren Saadet Partimizin İl Başkanlık görevini uzun yıllar büyük bir özveri ve samimiyetle sürdüren Sayın Veysel Çetinkaya’ya teşekkür eder, her iki başkanımıza da yeni görevlerinde başarılar diler, camiamıza ve Türkiye Siyasetine hayırlı olmasını temenni ederiz.”

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2020, 09:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
musa keskin
musa keskin - 8 ay Önce

maşAllah şeyhülislam gibi yeni başkan başarılar dilerim

SIRADAKİ HABER