Saadet Partisinden seçmenlere teşekkür…

Saadet Partisinden Bolu Milletvekili adayı olarak gösterilen 3 aday, seçmenlere teşekkür ettiler. Adaylar ortak yaptıkları açıklamada şu görüşlere yer verdiler; Türkiye 7 Haziran seçimlerini geçirdi. Seçim sonuçlarının Ülkemiz için hayırlı olmasını dilerim. Bolumuzda da seçimi kazanan arkadaşlara başarılar dilerim. Özellikle Bolu Basınımıza ve partimizi destekleyen seçmenlerimize teşekkür eder, büyük bir özveri ile çalışan Büyük Birlik Partisi ve Saadet Partisi teşkilatlarımızı candan kutlarız.

 Saadet Partisinden seçmenlere teşekkür…

Saadet Partisi olarak ülke genelinde aldığımız oy malum. Halkımızın bu şekildeki takdirini saygı ile karşılıyoruz. Arzu ettiğimiz başarıyı elde etmek için yeterli çalışmayı yaptığımıza inanıyorum. Ne var ki ülkemiz halkı üzerinde yürütülen algı operasyonu ile Saadet Partisinin siyasi arenada yok gösterilmesi, maalesef başarıya ulaşmıştır. Parlamento’nun şu kavgacı ortamında, Saadet Partimizin birleştirici bir unsur olarak parlamentoda temsil edilmesi gerekiyordu.

Bundan sonraki süreçte Saadet Partisi olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğimizi Aziz Milletimize duyurmak isteriz. Zira Saadet Partimiz Hakk’ı üstün tutan adil bir düzenin kurulmasının mücadelesini verir. Bu dava kıyamete kadar devam edecek olan İnsanlık Onuru davasıdır. Bundan vazgeçmek; insanlığı Küresel Emperyalizmin ellerine terk etmektir.

Küresel Emperyalizm, yani AB ve ABD’nin nihai hedefi, Büyük İsrail’i kurarak yeryüzüne Zulüm Düzenini getirmektir. Bugün, özellikle İslam Dünyası’nda yaşananlar ve akan kan bu projenin bir sonucudur. Bu projeye en büyük engel olan Türkiye’yi de etnik grupları körükleyerek bir kaos ortamına sürüklemek istiyorlar.

Özellikle seçim sonrası İsrail’den yapılan ‘’Türkiye’deki seçim sonuçlarından memnunuz’’ açıklaması adım adım planın işlediğini göstermektedir. Saadet Partisi olarak olayları bu plan çerçevesinde değerlendirerek halkımıza sunmaya devam edeceğiz. Bu ülke toprakları üzerinde yaşanan tüm vatandaşlarımızı kardeş kabul ederek, diğer İslam Ülkeleri ile birlikte Küresel Emperyalizme karşı İslam Birliği’ni kurma çabamız sonuna kadar devam edecektir. Tekrar tüm halkımıza Saadetler dileriz. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2015, 20:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128