Saadetli gençlerden kazmalı, kürekli, çimentolu açıklama

Saadet Partisi Bolu Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Emin Kaya, Bolu’da yaşanmakta olan yol sıkıntıları gündeme getirmek amacıyla, kazmalı, kürekli ve çimentolu ilginç bir açıklamada bulundu.

Saadetli gençlerden kazmalı, kürekli, çimentolu açıklama
Haber: Esra ÖZTÜRK

Emin Kaya yaptığı açıklamasında yaşanan yol sıkıntılarını ufakta olsa dile getirmek istediklerini ve Bolu’da yolların sıkıntılı bir şekilde gün geçtikçe daha da kötü olmaya başladığını dile getirerek Bolu Belediyesi’ne çağrıda bulundu.

Saadet Partisi Bolu Gençlik Kolları Başkanı Emin Kaya konuşmasında “Kıymetli Bolulular,

bugün Alpagut mahallesindeyiz bizler Saadet Partisi Bolu Gençlik Kolları olarak Bolu da yaşanan yol sıkıntılarını ufakta olsa dile getirmek istedik.  Bizler biliyoruz ki Bolu da yollarımız sıkıntılı bir şekilde gün geçtikçe daha da kötü olmakta yollarımız çukurlaşmakta tabiri caizse yollarımız delinmekte. Bugün Bolu da hangi mahalleye giderseniz gidin aynı tabloyla karşılaşırsınız.  Daha 2-2,5 yıl önce yapılan İzzet Baysal Caddesi neden bu hale geldi ve tekrardan yol yapım çalışması başlatıldı?

Bizler buradan Alpagut mahallesinden Bolu Belediyesi’ne bir çağrıda bulunuyoruz ve diyoruz ki eğer belediyemizin kazma kürek ve çimentosu yoksa biz verelim siz yapın. Kazma kürek çimento sizin olsun yollar güzel olsun.

Muhabbetle.”  Diyerek sözlerini bitirdi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2016, 16:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
türkiyeli
türkiyeli - 4 yıl Önce

sayın admin türkiyeli olarak yazdığım yorumu niye göstermiyorsun

türkiyeli
türkiyeli - 4 yıl Önce

sayın admin teşekkür ederim

türkiyeli
türkiyeli - 4 yıl Önce

biz yorumlarda devamlı yazıyoruz yol yol yol diye önce bolunun içi ile uğraşılsın çünkü biz şehir içinde günlük yolculuk yapıyoruz kış geldi yine çukur ve yamalı bohça gibi yollarla kışa giriyoruz adam koskoca ankaranın yol sorunun çözmüş her mahalle sokak caddeler yağ gibi asfalt merkezden memur-sene bir gidin gelin yol rezaletini göreceksiniz ne diyelim kendimiz destek verdik şimdi çekiyoruz kendim ettim kendim buldum öylemi sayın başkan bey.

SIRADAKİ HABER

banner128