SAADET’ten Bolu’ya önemli mesaj

Adaylığı 1.inci sıradan açıklanan Saadet Partisi Milletvekili adayı Veysel Çetinkaya, yaptığı etkin ve güçlü seçim kampanyasıyla adaylar arasında önemli alternatif olmayı ve halk nezdinde adından sıkça söz ettirmeyi başardı.

 SAADET’ten Bolu’ya önemli mesaj

Seçim ziyaretleri kapsamında fabrikalar, maden ocakları, köy , mahalle ve ilçeler, sivil toplum örgütleri ,resmi kurumlar ,  öğrenci toplulukları ve esnaf  ziyaretleri gibi bir çok görüşmeyi  parti yönetimiyle beraber  gerçekleştiren  Çetinkaya, partisinin izleyeceği  politikalarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu ;

 Çetinkaya açıklamasında, Sevgili Bolu’lular hepinizi hürmet ve muhabbetle selamlıyorum. Pazar günü inşallah herkes sandık başına giderek Türkiye’yi  önümüzdeki  4 yılda yönetecek kadroları seçecek. İnşaAllah adil bir seçim olur. İnşaAllah emekler zayi olmaz. Emek hırsızlığı yapılmamasını ümit ediyoruz. Bu yüzden bu seçimde seçilen vekiller inşaAllah  Türkiye’yi  gerçek manada temsil eder ve ülke meselelerini meclise taşır.

Biz diyoruz ki, ülkenin güzel yönetilebilmesi için mutlaka saadet partisinin mecliste olması gerekir. Zira bugün mecliste olan partilerin tamamı kavgadan yana ve şiddet kullanarak kavga ortamıyla siyaset yapmaya çalışıyor, bu arada milletin dertleri ve çözüm yolları tamamen unutuluyor.

Bilindiği gibi asgari ücretin 949 lira olduğu bir ülkede adil bir yönetimden bahsedilemez.  Küçük esnafın vergi yüküyle ezildiği bir ülkede adil paylaşımdan, adil yönetimden bahsedilemez. Emeklinin, dar gelirlinin cüz-i maaşlarla geçinmeye çalıştığı bir ülkede adil bir yönetimden bahsedilemez.  Küçük esnafın, işçinin, köylünün ezildiği ürünlerinin yok pahasına satıldığı bir ülkede adil yönetimden bahsedilemez. Adil yönetimin olabilmesi için mutlaka bunlara gerekli desteğin verilmesi lazımdır. İşte biz daha önceki hükümetlerimizde olduğu gibi bunları gerçekleştirdik. İnşallah 8 haziranda meclise girip  hükûmet ortağı olduğumuzda   bunlar için elimizden gelen bütün gayreti göstererek halkımızın sorunlarını tecrübelerimizle çözeceğiz. Bu seçimde saadet partisini meclise göndermek milletimizin maddi manevi kalkılması için en büyük nimet olacaktır.

Zira Saadet partisi şimdiye kadar oluğu gibi bundan sonra da ülkemizin gerçek sorunlarını gündeme getirecek şahsi çıkar siyasetinden daima uzak duracaktır.

Sözlerimi toparlarken  Bolulu seçmenlere, kıymetli hemşerilerime şunları söylüyorum; Eğer saadet partisini , bizi meclise göndererek orada temsil edildiğimiz takdirde bütün varım yoğumla Bolunun sorunlarıyla ilgileneceğim.  Bolu’nun en doğusunda en batısına en kuzeyden en güneyine kadar bütün köylerde, bütün mahallerde yasayan insanlarımızın sorunlarıyla ilgileneceğimi taahhüt ediyorum.  Türkiye’mizin yaşanılabilir bir ülke olması ve aziz milletimizin daha mutlu ve huzurlu  günlere kavuşması için herkesi 7 haziran seçimlerinde  saadet partisini desteklemeye davet ediyorum.

Bu vesileyle, başta  Bolu ve ilçelerindeki hemşerilerim olmak üzere aziz milletimize hürmet ve muhabbetlerimi arz ediyorum.   HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2015, 23:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128