banner120

Şahin Düzce’de Temaslarda bulundu

Düzce’deki açılışlar için kente gelen İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Türk halkının güvenliğinin en öncelikli hizmetleri olduğunu belirterek, ''Zaman da mekan da tanımayız, mekan sınırı ülkemizin...

Şahin Düzce’de Temaslarda bulundu

Düzce’deki açılışlar için kente gelen İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Türk halkının güvenliğinin en öncelikli hizmetleri olduğunu belirterek, ''Zaman da mekan da tanımayız, mekan sınırı ülkemizin her yeri, zaman sınırı da 24 saattir'' dedi. 

Düzce Valisi Adnan Yılmaz'ı ve Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram'ı ziyaretinin ardından Yenikent Polis Merkezi'nin açılış törenine katılan Şahin, burada yaptığı konuşmada, açılışı geçen yıl 20 Ekim'de yapmayı planladıklarını, aynı gün sınırdaki askeri üsse düzenlenen menfur saldırı nedeniyle programı ertelediklerini hatırlattı.  ''Amacına uygun yapılmış binamız hizmetini yürütüyor'' diyen Şahin, ''Çok önemli bir maliyeti içeren özelliğe sahip değil ancak yaptığı hizmet çok önemli. Bu binanın yapılışı ortaklaşa bir çabayla gerçekleşmiş. Burada devletimizin varlığını ve milletimizle devletimizin her şeye rağmen inadına birlikteliğini bir bina olarak görmekteyiz. O bakımdan son derece önem verdiğimiz bir çalışma'' diye konuştu.Güvenlik güçlerinin halkın huzurunu sağlamak amacıyla önemli ve son derece kutsal hizmet üstlendiğini vurgulayan Şahin, güvenlik güçlerinin kesintisiz, 24 saat ülkenin her noktasında vatandaşların huzurunu, can ve mal güvenliğini sağladığını söyledi.Halkın güvenliği konusunda zaman ve mekan sınırı tanımadıklarına dikkati çeken Şahin,: ''Halkımızın güvenliği bizim en öncelikli hizmetimizdir, zaman da mekan da tanımayız, mekan sınırı ülkemizin her yeri, zaman sınırı da 24 saattir. Her zaman güvenlik, her yerde güvenlik anlayışıyla konuşlanmış personelimiz, ülke insanımıza hizmet etmektedir. Bu hizmeti yerine getirirken hizmeti içeren riski de kabullenip çalışmaktadır. Hizmeti beraberinde getirdiği riskler nedeniyle yaralanan ve şehit olan arkadaşlarımız vardır. Her bir şehidimize Allah'tan rahmet dilerken, gazilerimize de uzun ömürler diliyorum.'' Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124