Şahin’den insanlık dersi

Bolu medyasının usta gazetecilerinden birisi olan gazetemizin Yazı İşleri Müdürü Kasım Şahin önceki gün yaşadığı gaz zehirlenmesinde kendisine yardım eden Çevik Kuvvet polisini dün CHP milletvekillerinin eylemi öncesi bularak teşekkür etti.

Şahin’den insanlık dersi

HABER: FARUK ÇİDEM

Pazartesi günü yaşanan gazlı polis müdahalesinde çok sayıda vatandaş ile birlikte üç gazeteci de hastanelik olmuştu. Hastaneye kaldırılan ve gazdan zehirlendiği anlar fotoğraf karelerine yansıyan Bolu Olay Gazetesinin yazı İşleri Müdürü Kasım Şahin dün 30 CHP’li vekilin de katıldığı protesto gösterisinden önce alanda hazır bulunan Çevik Kuvvet Polislerinin yanına giderek önceki gün kendisini gazlı alandan çıkartarak ambulansa taşıyan polislere teşekkür etti. Şahin, “dün gazdan etkilenince koluma girerek beni sağlık ekibinin yanına taşıyan bir amir ve bir polis memuru arkadaşa teşekkür etme ihtiyacı duydum. Yanlarına gidip teşekkür ettim. Yüzümüze gaz sıkan polisler olduğu gibi bize yardım eden polislerimiz de var. İşini insan için yapanlardan Allah razı olsun” şeklinde konuştu.

Adı açıklanmayan polis memurunun ise Şahin’e, “bizim görevimiz insanımıza hizmet etmek. Kim olsa ona da aynı desteği verirdik” dediği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2016, 16:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128