Şahinler bu işin piri

Hırsızı ayakkabı izinden buldular… Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Hırsızlık Bürosu’nun Şahinleri işlerinin piri olduğunu bir kez kanıtladılar. İnşaatlardan bakır kablo hırsızlığı yapan zanlıyı ayakkabı izinden bulup teşhis eden Şahinler görevlerini tam anlamıyla yerine getirdiler.

Şahinler bu işin piri
Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu’da İnşaatlardan bakır kablo ve tesisat borularını çaldığı iddia edilen bir kişi kabloları hurdacıya satmak üzereyken suçüstü yakalandı. Şahinler olay yerinden aldıkları ayakkabı izi örneğini zanlının giydiği ayakkabıyla eşleştirince tüm gerçeklerde ortaya çıkmış oldu.

 Edinilen bilgiye göre, Bolu Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri uzun süren takip ve incelemeler sonucu inşaatlarda bulunan bakır kablo ve tesisat borularını çalan M.Ö.’yü toplamda 500 kilogram bakır kabloyu Ankara’dan gelen bir hurdacıya satmak üzereyken suçüstü yakaladı. 24 Bin TL değerindeki kabloları satarken yakalanan M.Ö. gözaltına alınarak emniyetteki işlemlerinin ardından Savcılığa sevk edildi. Zanlının rahat tavırları ise gözden kaçmadı.

 

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2015, 20:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124