Şahinlerden kaçmak imkansız

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Hırsızlık Bürosu’nun Şahinlerinden kaçmak imkansız. Deneyimli ve başarılı ekip iki gün önce ilimizden bir aracı sabaha karşı çalıp kayıplara karışan zanlı Hendek ilçesinde yapılan operasyona yakalandı.

 Şahinlerden kaçmak imkansız

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu’nun Şahinleri bir başarıya daha imza attı. 3 Kasım 2014 tarihinde sabaha karşı İzzet Baysal Mahallesinde bir şahsın aracını çalarak kaçan H.T. isimli zanlının izini takip eden Şahinler D-100 Karayolu boyunca bütün benzin istasyonlarının kamera kayıtlarını incelemeye aldı. Yapılan titiz çalışmada oto hırsızı H.T.’nin bir istasyondan benzin alırken görüntülerini tespit ederek adres bilgilerine ulaştılar.

Şahinler önceki gün Bolu’dan şafak sökmeden harekete geçerek Hendek ilçesine giderek zanlının evine operasyon düzenledi ve H.T.’yi yakalayarak Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Hırsızlık Bürosu’na getirdiler. Yapılan araştırmada zanlının çok sayıda oto hırsızlığı ve hırsızlık olaylarından sabıkasının olduğunu tespit ettiler. Zanlı oto hırsızlığı suçundan adliye ye sevk edildi. 

 

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2014, 10:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128