Sak’ın eserleri İnternette Yok Satıyor....

Yaptığı “Balık” resimleriyle tanınan Bolu’lu Ressam Şenol SAK’ın “Balık” konulu çalışmaları, popüler internet satış sitelerinde yok satıyor.Sak’ın, son olarak, yeni yıl için sınırlı...

Sak’ın eserleri İnternette Yok Satıyor....

Yaptığı “Balık” resimleriyle tanınan Bolu’lu Ressam Şenol SAK’ın “Balık” konulu çalışmaları, popüler internet satış sitelerinde yok satıyor.Sak’ın, son olarak, yeni yıl için sınırlı sayıda ürettiği küçük boyutlu çalışmaları, internetteki popüler satış sitesi “www perabulvari.com.”da satışa cıktığı ilk günde adeta tükendi.. Sitede, Sak’ın eserlerinin yanı sıra, Turhan Selçuk ve İbrahim Balaban’ın değişik teknik ve boyuttaki çalışmaları da satılıyor..

 Konuyla ilgili bilgiler veren Ressam Şenol SAK, eserlerinin internette de bu denli ilgi görmesine sevindiğini belirterek, “ İnternet son zamanlarda hayatımızın olmazsa olmazı... Aslında biz sanatcılar içinde oldukça çok fırsatları içeriyor, sonsuz tanıtım ve pazarlama olanakları sağlıyor.. Benimde en son bu yılbaşı için ürettiğim 40 adet kücük boyutlu çalışmam vardı.. Onları en son, ülkemizin önde gelen internet satış portallarından “www.perabulvarı.com” adlı sitede satışa koydular. İlk gün eserlerin hemen hepsi tükendi. Tabiî ki bu yöntem, ülkemiz sanatının gelişip sevilmesinde ve gelecekte sanatçıların birinci elden eserlerini değerlendirmesinde öncelikli olacaktır. Aynı zamanda sanatseverlerin de güvenilir ve sorunsuz bir şekilde nitelikli eserlere sahip olma olanağı sağlayacaktır” dedi..

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124