Sami Yılmaz yeniden başkan

Sağlık Sen Bolu Şubesi’nin 4. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Bolu Sağlık Sen Başkanı Sami Yılmaz tek liste olarak yapılan seçim sonrası yeniden başkan seçildi.

  Sami Yılmaz yeniden başkan

HABER: Esra Öztürk

Bolu Şubesi  genel kuruluna  Sağlık Sen Genel Başkanı Metin Memiş’in yanı sıra Genel Başkan Vekili Semih Durmuş, Genel Başkan Yardımcıları Kemal Çırak, Himmet Bayar ve Mustafa Örnek ve Memur-Sen İl Temsilcisi Ahmet Koçak, Eğitim Bir-Sen Bolu Şube Başkanı Tahir Düş, Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay da katıldı.

Genel Kurulda konuşan Bolu Şube Başkanı Sami Yılmaz, hak ve hakikat yolunda, milletin yanında, değerlerinin yanında çıktıkları bu yolculukta bıkmadan, usanmadan ve yorulmadan yürümeye devam edeceklerini söyledi. Sağlık-Sen’in büyük bir aile olduğunu söyleyen Yılmaz, “Biz yerelde, genel merkezimiz genelde bu haklı mücadelenin bayraktarlığını yapıyor. Bizim yetişemediğimiz yerlerde temsilcilerimiz, onların yetişemediği yerlerde üyelerimiz bu kutlu davanın sözcülüğünü yapıyor, yükünü çekiyorlar” şeklinde konuştu. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara da dikkat çeken Yılmaz, ne yaparlarsa yapsınlar kimsenin ülkemize ve milletimize diz çöktüremeyeceğini, kirli emellerini gerçekleştiremeyeceklerini kaydetti.

Divan Başkanlığını Kemal Çırak, divan üyeliklerini ise Mehmet Ali Kara, İbrahim Şahin ve Şenol Şahin’in yaptığı seçimde Şube Başkanı Sami Yılmaz tek liste olarak yapılan seçim sonrası yeniden başkan seçildi.

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2018, 23:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133