Şampiyonlar Alpdoğan’ı ziyaret etti

Liselerarası Matematik Yarışmasında birinci olan Bolu Fen Lisesi öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürü Recep Alpdoğan’ı ziyaret ettiler. 07-09 Nisan tarihlerinde OYAK Grubu'nun TÜBİTAK işbirliğiyle düzenlediği...

Şampiyonlar Alpdoğan’ı ziyaret etti

Liselerarası Matematik Yarışmasında birinci olan Bolu Fen Lisesi öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürü Recep Alpdoğan’ı ziyaret ettiler.

07-09 Nisan tarihlerinde OYAK Grubu'nun TÜBİTAK işbirliğiyle düzenlediği Liselerarası Matematik Yarışmasında birinci olan Bolu Fen Lisesi öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürü Recep Alpdoğan’ı ziyaret ederek mutluluklarını paylaştılar. Ziyaretten büyük bir memnunluk duyduğunu söyleyen Milli Eğitim Müdürü Alpdoğan, “Bolu Milli Eğitim Müdürü olarak sizlerin başarısı ile gurur duyuyorum, mutlu oluyorum. Sizler okulunuzun yanında Bolu’yu da temsil ediyorsunuz. Sizlerin başarısı Bolu’nun başarısı olarak kabul ediliyor. Sizler geleceğin bilim insanları olacaksız, memlekete iyi hizmetler sunacaksınız.” dedi. Bolu Fen Lisesi öğrencilerinin geçen sene Türkiye ikincisi bu sene ise Türkiye birincisi olarak büyük başarı elde ettiklerini söyleyen Milli Eğitim Müdürü Alpdoğan, bu başarıların elde edilmesinin kolay bir şey olmadığını söyledi. Milli Eğitim Müdürü Alpdoğan, “ Çok çalışarak emeklerinizin karşılığını alıyorsunuz. İki sene üst üste derece elde etmek büyük başarı. Öğretmenlerinizi de ayrıca kutluyorum. Sizler altın çocuklarsınız, ülkemizin geleceğini inşa edeceksiniz. Sizler bizim için önemlisiniz. Gelecek sizlerin elinde. Gelecekte hangi mesleği yaparsanız yapın, sizler önemli işler yapacaksınız. Başarılı olacaksınız.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128