Sanayi Camisi Hizmete Açıldı

İzzet Baysal Sanayi Sitesi caminin inşaatını bitirerek hizmete açtı. İzzet Baysal Sanayi Sitesi son yıllarda birçok inanılmazı gerçekleştirmeye devam ediyor.

Sanayi Camisi  Hizmete Açıldı

Haber: Aysun BEYKOZ

İzzet Baysal Sanayi Sitesin de  olmazsa olmazlardan olan caminin minaresinin sanayi esnafı tarafından toplanan yardımlarla yapılarak hizmete açılması, esnaflar tarafından memnuniyetle karşılandı. İnşaatı yaklaşık 3 ay süren cami minaresi bitirilmesiyle birlikte, çevre düzenlemesi yapılarak ibadete açıldı. Mimarisiyle büyük beğeni kazanan caminin minaresi görülmeye değer.

 Daha evvel çöp toplama işini yapan dernek yönetimi, büyük sıkıntı haline gelen su sorununu da çözerek sanayinin sorunlarını çözdü. Su sıkıntısı çeken sanayide, Çaygökpınar suyu ve Arıtmadan getirilen su ile sorun kökünden çözülmüş oldu. Dernek yönetiminin gece gündüz çalışarak çözüme sunduğu sorunlar sonrası, sanayi sitesi şimdilerde sorunsuz olarak esnaflara hizmet ediyor.

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2015, 17:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
FİKO CAN
FİKO CAN - 5 yıl Önce

izzet baysal yeni küçük sanayi sitesi esnaf ve sakinlerine hayırlı olsun, sanayi başkani salim yücel başkan oldu olali sanayi çalişanlari için hergün bir yeniliğe imza atiyor.çevre düzenlemesi çöpler su sorunu gibi sorunlarada çözüm bulan sayin başkan camiyede el atti sayesinde insanlar uzağa gitmeden ibadetlerinide yapabilecekler .. salim yücele ve yönetimibne başarılar diliyorum . emeği geçen herkese teşekür ediyoruz ..kolay gelsin büyük başkan salim yücel :)

ESNAF
ESNAF - 5 yıl Önce

izzet baysal sanayi sitesi yönetimini ve esnaflarını kutluyorum başarılarının devamını diliyorum.bolu sanayi sitesinde kargaşa devam ediyor mahkeme yoluyla hakkını arayanlar gittikçe çoğalıyor yinede başımıza ne geleceğini bilmeden çalışmaya çalışıyoruz

lokanta sahibi
lokanta sahibi - 5 yıl Önce

Yılarca Sanayi̇ sitesi̇nde esnaflık yaptık en büyük sorun suzuzluktu bi̇z i̇şi̇ bıraktıktan sonra Sali̇m YÜCEL başkanlIğa gelerek i̇tfai̇yeden tasima suyu i̇le baş edemeyi̇nce zor şartlar altında Belediye işbirliği ile sanayi̇mi̇ze suya getirmeyi başardı. Belediyenin çöpleri düzenli almasını sağladı çevre düzenlenmesi yapılıp kamera sistemini hayata geçirdi hırsızlık bitti. Sanayi camimizi daha güzel konuma getirdi eksik olan minaremizide sanayi esnaflarının desteği ile yapmış olmasından dolayı tebrik eder çalışmalarının devamını dileriz ..

Vatandaş Hakkı
Vatandaş Hakkı - 5 yıl Önce

yiğidi öldür hakkını yeme. daha önce ki paralar nerelere kimlerin cebine gitmiş hesap veren yok. ama şimdiki yönetim elindeki yatırımı ve sanayi esnafının menfaatine kuruşu kuruşuna kullanıyor. helal olsun. batı karadenizde ki en düzgün aklı başında sanayi sitelerinden biridir. i̇zzetbaysal sanayi sitesi. emeği geçenlerden allah razı olsun.

HASAN PERÇİN
HASAN PERÇİN - 5 yıl Önce

izzet baysal yeni küçük sanayi sitesi esnaf ve sakinlerine hayırlı olsun, yapımında maddi ve manevi emeği geçenlere teşekkür ederim...

SIRADAKİ HABER

banner128