Sapık…

Bolu’da kadınların etek altı görüntülerini cep telefonuyla çeken S.G. isimli sapık suçüstü yakalandı. Yukarı Çarşı yürüyen merdivenlerinde suç üstü yakalanan sapık polis tarafından gözaltına alındı. Cep telefonunda yapılan incelemede sapığın 3 kadının etek altı görüntülerini çektiği tespit edildi.

 Sapık…

ÖZEL HABER: Kasım ŞAHİN

Bolu böyle bir sapıklığa ilk defa şahit oldu. Aslen Zonguldaklı olduğu belirlenen ve Bolu’da bir tavuk çiftliğinde çalışan evli bir çocuk babası Yukarı Çarşı yürüyen merdivenlerinde cep telefonuyla kadınların etek altı görüntülerini  çekerken Asayiş Şubesi Ahlak Bürosu’nun deneyimli başarılı ekiplerinden Şahinler zanlıyı olay yerinde suçüstü yakalayıp gözaltına aldı.

Yapılan sorgulamasında sapık S.G.’nin, “Şehvetime kurban gittim. Kendimden utanıyorum. Çok pişmanım. Yakalanacağımı hiç tahmin etmiyordum” dediği öğrenildi. Görevlerini başarılı bir şekilde yapan Şahinler, zanlığının daha önceden bu türlü suç işleyip işlemediğini araştırmaya başlarken, el konulan cep telefonunda 3 kadına ait etek altı görüntülerin çekildiği tespit edildi. Ahlak Bürosu ekipleri cep telefonunda daha önceden de çekilmiş bu tür fotoğrafların olup olmadığını da inceliyor. Sapığın ifadesinin alınmasının ardından Savcılığa sevk edilmesi bekleniyor. 

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2015, 19:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128