Sarıgül, ayni ve nakdi yardımda bulunmadı

Türkiye Sakatlar Derneği Bolu Şube Başkanı Hümeyra Çilkara Durkut, Şişli eski Belediye Başkanı ve aynı Zamanda CHP üyesi olan Mustafa Sarıgül’ün derneklerine sadece ziyarette bulunduğu buna karşın nakdi ve ayni yardımda bulunmadığını açıkladı.

Sarıgül, ayni ve nakdi yardımda bulunmadı
 Haber: Kasım ŞAHİN

Mustafa Sarıgül’ün Bolu camiasında Türkiye Sakatlar Derneği Bolu Şubesine yardımda bulunduğu söylemlerine açıklık getiren Dernek Başkanı Hümeyra Çilkara Durkut, “Cuma günü şehrimizi ziyaret eden Sayın Mustafa Sarıgül Türkiye Sakatlar Derneğini ziyaret etmiş, engelli kardeşlerimiz ile görüşmüş fakat ne ayni ne de nakdi yardımda bulunmamıştır” dedi.

Sarıgül’ün derneklerine yaptığı ziyaretten dolayı da mutlu olduklarını dile getiren Durkut, “Yazılı basında ve halk arasında Sayın Sarıgül’ün derneğimize yaptığı ziyaret sırasında ayni ve nakdi yardım yapıldığı konuşuldu. Bize böyle bir yardımda bulunulmamıştır. Sayın Sargül yardımı sadece ZİÇEV’e ait özürlüler okula yapmıştır. Yasal bir kurum olduğumuz için yapıldığı iddia edilen yardımı bizlerin makbuz karşılığında almamız ve sorumlu olduğumuz üst kurula da bunu belgelememiz gerekir. Kasamıza girmeyen bir yardımı almış olarak kabul edemeyiz. Yani kısacası bizlere nakdi ve ayni yardım yapılmamıştır. Sarıgül’e yaptığı ziyaretten dolayı teşekkür ederiz” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2014, 20:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Engel-Siz
Engel-Siz - 6 yıl Önce

türkiye sakatlar derneği bolu şube başkanı olarak ve yönetiminle üyelerinle beraber hoşgeldiniz buyrun deseydin sende alırdın yakandaki tsd rozetini gösterecektin siyasi partinin rozetini değil. ziçev den örnek al kapısına geleni nasıl karşılıyor tabiki o alacak nakdi ve ayni yardımı!

SIRADAKİ HABER

banner128