Sarot Palace ve Atlantis göz kamaştıracak

Sarot Termal Vadi A.Ş’nin bölgeye olan yatırımları tüm hızıyla sürüyor.

Sarot Palace ve Atlantis göz kamaştıracak
 Mudurnu’nun Taşkesti Beldesinde faaliyetlerine devam eden Sarot Termal Vadi A.Ş yatırımlarına tüm hızı ile devam ediyor. Şirket Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Yerdelen,   Sarot Termal Vadi Devre mülklerinde  hizmet  vermekten gurur duyduklarını ifade ederek, Sarot Palace  inşaatını hızlı bir şekilde inşa ettiklerini belirtti.

 398 Daire  2014 Sonuna yetişecek

Mehmet Emin Yerdelen, Sarot Termal Vadi  yanında inşaatına başlanan   Sarot Palace hakkında bilgiler verdi. Yerdelen; “Sarot Termal A.Ş nin  2. Etap Projesidir, Projelerimiz tüm hızı ile devam ediyor,  bölgeye yaptığımız hizmetler bazı kesimleri rahatsız etse de yatırımlarımız devam edecek bu projemizi ise 2014 sonu  misafirlerimizin hizmetine sunacağız, Şu anda Sarot Termal de 250 civarında Taşkestili ve Mudurnulu arkadaşımızla Ekmeğimizi paylaşıyoruz”  dedi. 

 Sırada Sarot Atlantis  var

 Sarot Termal Vadi A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Yerdelen sözlerini “Taşkesti Beldesinde Sarot Termal Vadi Devre mülklerinin hemen karşı yamacındaki  dağların eteklerinde kurulacak olan 3. Etap  ” SAROT ATLANTİS” Projesi göz kamaştıracak” şeklinde tamamladı.

 

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2013, 21:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
sevim çorak
sevim çorak - 7 yıl Önce

palace 2014 haziran da bitecekti şimdi 2015 mi oldu

ferşat bilgin
ferşat bilgin - 7 yıl Önce

palastan 23 donem devre mülk aldım ne zaman kullanacağız

erdal
erdal - 6 yıl Önce

lütfen artık inşaatları bitirin bizde kendi yerimizde tatil yapalım

Hürriyet Ağca
Hürriyet Ağca - 6 yıl Önce

2014 'de teslim dediniz maalesef 2015 oldu bu yıl da teslim alamadık 2 yıl gecikme var ,şimdide 2016 haziran dediler bu durumda yani 2yıl gecikme yasalmıdır soruyorum sizlere ,vatandaşı niçin bu kadar mağdur ettiniz ?

Rüstem
Rüstem - 4 yıl Önce

2011de aldık yellerinizde yeller esiyordu 2014dediniz 2017oldu tapuyu varislere verin lütfen

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124