Savcılar Market 6’ncı Şubesini Açtı

Savcılar Market, hizmet zincirinin 6’ncı halkasını Karaçayır Mahallesi Siteler Camisi arkasında düzenlenen töreni ile açarak hizmet ağını genişletiyor. Savcılar Market 6’ncı Şubesini törenle açtı....

Savcılar Market 6’ncı Şubesini Açtı

Savcılar Market, hizmet zincirinin 6’ncı halkasını Karaçayır Mahallesi Siteler Camisi arkasında düzenlenen töreni ile açarak hizmet ağını genişletiyor.

Savcılar Market 6’ncı Şubesini törenle açtı. Düzenlenen açılış törenine Vali İbrahim Özçimen, Milletvekili Ali Ercoşkun, Belediye Başkan Vekili İhsan Ağcan, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Savcılar Market olarak 6’ncı mağazanın açmanın onur ve mutluluğu içinde olduğunu belirten Savcılar Yönetim Kurulu Başkanı Harun Savcı, “Siz dost ve müşterilerimizden aldığımız güç ile her mağazada daha kaliteli ve daha iyi mağazalar yapmak için çalışmaktayız. Bize yüklenmiş olan yerli mağazacılık anlayışını her adımda daha ileriye götürmek, daha iyi hizmet verenini yapmayı Savcılar Ailesi olarak omuzlarımıza yüklenmiş bir borç ve görev olarak görüyoruz. Bolumuzun geliştiği ve değiştiği bir dönemde biz Bolumuz için üzerimize düşeni yapmak için her zaman hazırız” dedi.Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun “Bugün aslında tatlı bir yorgunluk var. Nedir bu yorgunluk. Biz açmaya yetişemiyoruz, Savcılar devamlı yeni bir şube ilave ediyorlar. Tatlı bir yorgunluk dedim. Çünkü gerçekten Bolu’dan, Bolu’nun içinden çıkan böylesine değerli bir ailenin yeni bir yatırımında, yeni bir halkasında sizlerle birlikteyiz. Bu tür yatırımları özellikle yerelden çıkan yatırımcılarla gerçekleşmiş olması bizleri ziyadesi ile mutlu ediyor. Belki biraz milliyetçilik oluyor ama açıkçası bizlerde bu başarıdan dolayı büyük mutluluk yaşıyoruz. Öncelikle Savcılar Ailesini bu anlamda tebrik ediyorum. Diğer yatırımlarının da yine aynı şekilde devam etmesini temenni ediyorum. Bolumuza hayırlı, uğurlu olsun. Hepinizi saygı ile selamlıyorum” diye konuştu. Savcılar Marketin renklerinin kırmızı beyaz olmasından dolayı yetkilileri tebrik eden Vali Özçimen ise “Dikkat ettim Savcıların rengi de hem Milli Takımımızın, hem Boluspor’un rengi. Bu renklerden dolayı kendilerini tebrik ediyorum. Bolu ilinde göreve başlayalı Savcıların bu  üçüncü açılışını yapıyoruz. Bizler Savcılara bir hedef verdik. Savcıların yarıştığı kişiler veya gruplar Türkiye genelindeki büyük firmalar olmalı ve dünya çapında bir marka olmaya çalışmalılar. Güzel gidiyorlar. Bolu’yu aşmalılar, Türkiye’yi aşmalılar ve ülke sınırları dışına taşmalılar. Hedef kalite olunca, insana saygı olunca inşallah bu da başarılacaktır.  Türkler iyi gidiyorlar ama Türklerin dünya çapında markaları olmalı. Dünya çapında markaları olmazsa dünya çapında yarış yapamazlar. Bunun için bizim esnafımıza, sanayicimize bu yaraşıyor, bu yakışıyor. Bu marketin de ilimize ve ilimiz insanına hayırlı olmasını diliyor, herkese saygılar sunuyorum” biçiminde konuştu.Yapılan duanın ardından Vali İbrahim Özçimen, Milletvekili Ali Ercoşkun ve Harun Savcı tarafından kurdele kesilerek Savcılar Marketin 6 ncı şubesi hizmete açıldı.Daha sonra Vali İbrahim Özçimen ve beraberindekiler marketi gezdiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128