Sayın Bolu Halkının Kandilini Kutladı

AK Parti Bolu İl Başkanı Ömer Sayın, Mevlid kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Sayın “Bütün İslam âleminin ve Bolulu hemşerilerimizin, Kandilini tebrik ediyor ve bu mübarek günün hayırlara...

Sayın Bolu Halkının Kandilini Kutladı

AK Parti Bolu İl Başkanı Ömer Sayın, Mevlid kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Sayın “Bütün İslam âleminin ve Bolulu hemşerilerimizin, Kandilini tebrik ediyor ve bu mübarek günün hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın yazlı olarak yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Âlemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz’in dünyaya teşriflerinin 1442’inci yıldönümü olan Mevlid Kandili’ne tüm İslam âlemi olarak bir kez daha birlik ve beraberlik içinde idrak etmiş bulunmaktayız. Cenab-ı Allah’ın rahmet kapılarını sonuna kadar açtığı bu gecede kendimiz, ailemiz ve tüm İslam âlemi için dua etmeli ve bu geceyi iyi bir şekilde değerlendirmeliyiz. Çünkü Peygamber Efendimizin doğduğu gün olan Mevlid Kandili kutlu bir olaydır. Sevgi ve imanı, toplumsal barışın temeli yapan Peygamber Efendimiz, insanı insan yapan bütün güzelliklerin, ahlaki erdemlerin odaklandığı bir şahsiyettir. Bu anlamda çok değerli Bolulu hemşerilerimizin kandilini tebrik ediyor, ülkemiz ve tüm İslam âlemi için hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128