banner120

Sayın haddini aştı!

CHP Bolu il başkanı Fügen Kara, AK Parti Bolu il başkanı Ömer Sayın’ın Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığı açıklamasında haddini aştığını söyledi. CHP Bolu il başkanı Fügen Kara AKP Bolu İl Başkanı...

Sayın haddini aştı!

CHP Bolu il başkanı Fügen Kara, AK Parti Bolu il başkanı Ömer Sayın’ın Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığı açıklamasında haddini aştığını söyledi.

CHP Bolu il başkanı Fügen Kara AKP Bolu İl Başkanı Ömer Sayın’ın geçtiğimiz günlerde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında yakışıksız, seviyesiz ve haddini aşan açıklamalarda bulunduğunu söyledi. Kara; “Bu açıklamalar; bir siyasetçiye ve en önemlisi iktidar partisinin İl Başkanına yakışır açıklamalar değildir. Yaptığı siyasi çalışmalara ve siyaseten getirilen eleştirilere açık ve hoşgörülü olan Sayın Genel Başkanımıza, açık hakaret ve ithamlar karşısında sert bir şekilde duracağımızı, kirli siyasetin karanlık dehlizlerinde dolaşmayacağımızı ve siyaseti hakaret üzerine kurmayacağımızı herkesin bilmesini isteriz. Siyaset, sorumluluk ister. Siyaset ulvi bir uğraştır. Siyaset, çarpık demeçlerin ve konuşmaların sergilendiği bir platform değildir. Siyaset, siyasetçilerin dilinde etik seviyesini yitirmemelidir. Üslup ve içerikte seviye kaybına uğramamalıdır. Sayın Ömer Sayın’ın ruh hali ve söylemi, çaresizliğinin dışavurumudur. Aynı partiden olan Belediye Başkanı ile yaşadığı sorunları ve Bolu Belediyesi’nin partisinin elinden yavaş yavaş kayışını izleyen ve Belediye Başkanı’na müdahale edemeyen Ömer Sayın, bu acıyla haddi olmadan Sayın Kılıçdaroğlu’na saldırmaktadır. Biz bu dünyada en çok cehaletten korkarız. Çünkü cehalet kendi bildiğinin dışında bir bilgi ve düzey olduğunu fark etmeyen kör bir karanlıktır. En kötü yanı da, cahilin cahil olduğunu bilmemesidir. Sayın Ömer Sayın asla bulunduğu seviyeye bizi indiremeyecektir. Kamuoyunu ilgilendiren sorunlar yerine, bayağı ifadelerle; “suçlama”, “karalama”, “çamur atma”, “belden aşağı siyaset yapma” yöntemleri ile Cumhuriyet Halk Partisini ve CHP kadrolarını püskürtme beklentisi, Ömer Sayın’ı da hayal kırıklığı uğratacaktır.” Şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124