Sayın verdiği sözü yerine getirdi

AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın, Mengen’de köy gezilerinde küçük bir çocuğa vermiş olduğu sözü yerine getirdi. Milletvekili Fehmi Küpçü ile birlikte Mengene bağlı Ağcalar Köyü’ndeki...

Sayın verdiği sözü yerine getirdi

AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın, Mengen’de köy gezilerinde küçük bir çocuğa vermiş olduğu sözü yerine getirdi. Milletvekili Fehmi Küpçü ile birlikte Mengene bağlı Ağcalar Köyü’ndeki ziyaretleri sırasında küçük bir çocuğun ‘Salıncak istiyoruz’ cümlesine kayıtsız kalmayan AK Parti Ömer Sayın vermiş olduğu sözü Cuma günü yerine getirdi.

 Geçtiğimiz aylardaki Mengen köy ziyaretleri sırasında Ağcalar Köyü Saray Mahallesinde küçük bir çocukla sohbet eden Ak Parti Bolu İl Başkanı Ömer Sayın, bir çocuğun ‘Salıncak istiyoruz’ talebini anında yerine getirdi. Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen AK Partili Belediye Başkanları toplantısı bu ay Mengen’in Gökçesu Beldesinde gerçekleştirildi. Toplantının ardından Ağcalar Köyü Saray Mahallesine uğrayan AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın, beraberinde getirdiği bir kamyon dolusu salıncak ve oyuncakları Köy Muhtarı Mustafa Bayram’a teslim etti. Çocukların bu ülkenin geleceği olduğunu belirten AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın “Bu yavrularımız bizlerin ve ülkemizin geleceğidir. AK Parti olarak, iktidara geldiğimiz günden bugüne kadar eğitimden, sağlığa kadar gerçekleştirdiğimiz bütün reformlarla bu yavrularımıza iyi bir gelecek sunmaya çalışıyoruz. Bugün, birkaç ay önce gerçekleştirdiğimiz ziyaretler sırasında küçük bir yavrumuzun bizden talep ettiği küçük bir isteği gerçekleştirmenin büyük mutluluğunu yaşamaktayız. Umarım bu oyuncaklar onları sevindirmeye vesile olur. Biz belirli imkânlar doğrultusunda bugün olduğu gibi bundan sonrada aziz vatanımızın en ücra köşelerindeki bütün vatandaşlarımıza ulaşmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128