SCHOTT Orim çalışanlarını ödüllendirdi

SCHOTT Orim firmasının her yıl düzenlediği ‘Kıdem Teşvik ve Mükemmel Devamlılık’ ödül töreni Şirket yöneticilerinin ve çalışanlarının katılımları ile gerçekleştirildi.

SCHOTT Orim çalışanlarını ödüllendirdi

SCHOTT Orim tarafından her yıl düzenlenen ‘Kıdem Teşvik ve Mükemmel Devamlılık’ ödül töreni Şirket yöneticilerinin ve çalışanlarının katılımları ile gerçekleştirildi. Tören, İnsan Kaynakları Müdürü Özlem Sular’ın yaptığı açılış konuşması ile başladı. 5-10-15-20 ve 25 yılını dolduran personellere plaketleri ve ödülleri Teknoloji Direktörü Kadir Çalışgan, Fabrikalar Müdürü Mustafa Yılmaz ve Genel Müdür Hakan Gerdan tarafından takdim edildi. Daha sonra Yıl içerisinde hiç devamsızlık yapmayan personeller için uygulanan Mükemmel devamlılık ödülleri sahiplerini buldu. Personeller sertifika ve hediye çeki ile ödüllendirildiler.

Şirketten emekliye ayrılan personellerin de davet edildiği gecede söz alan emekli olan isimler, SCHOTT Orim ailesinde geçirdikleri güzel yılları ve anılarını geceye katılan çalışanlarla paylaştı. Organizasyon yemek ve sonrasında canlı müzik eşliğinde yapılan çeşitli etkinlikler ile sona erdi. HABER MERKEZİ

 

 

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2015, 18:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133