Seben Gariopoğlu’nu bağrına bastı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili adayı Kader Garipoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Seben ve Yeniçağa ilçelerinde ziyaretlerde bulundu.

 Seben Gariopoğlu’nu bağrına bastı

Güne Seben ziyaretiyle başlayan Garipoğlu, esnaf ve ev ziyaretlerinde bulunarak vatandaşların sorunlarını dinledi.

Seben üvey evlat gibi

Seben ilçesinin AKP iktidarı döneminde diğer ilçelerimizde olduğu gibi yeterli desteği alamadığını söyleyen Garipoğlu; “Seben’in Batı Karadeniz bölgesinin meyve ve tahıl ambarı olması gerekirken şuan ki durumunu görüyoruz. Sebenliler kendi topraklarını terk etmiş durumdalar. Bu insanlara kendi topraklarında geçimlerini sağlayacak imkanlar oluşturmazsanız olacağı budur. Şu güzelim verimli topraklar her geçen gün yok olup gider. İnsanlarla konuşuyoruz ve herkesin derdi geçim sıkıntısı. Seben elması yok olma aşamasına gelmiş. Bunlar biz insanımız dilinden alıyoruz diyorlar. Ne kadar anladıkları ortada. Bu işler sözle olmaz. Bakın vatandaşlarımız açız diyorlar. Ekmek bulamıyoruz diyorlar. AKP’liler utanmasalar ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler diyecekler. Olay bu duruma gelmiş. Saraylarındaki su içtikleri bardakların fiyatı asgari ücretle çalışanların maaşından daha fazla. Bunlar bu halkın derdinden nasıl anlasınlar” ifadelerine yer verdi.

Garipoğlu gençlerden umutlu

Seben ilçesinden sonra hiç ara vermeden Yeniçağa’ya geçen ve gece öğrenci yurtlarını ziyaret eden MHP Milletvekili adayı Kader Garipoğlu, burada öğrencilerle bir araya geldi.

Özellikle ilk kez oy kullanacak olan gençlerin MHP’ye karşı olan sevgisini gören Garipoğlu; “Burada duygulanmamak elde değil. Bu gençler AKP iktidarı döneminde büyüdü ve tüm acıları çekerek bu yaşa geldiler. Artık seçme hakkını elde ettiler. Tüm sıkıntıları biri bir yaşayan bu gençler sandıkta gerekli cevabı verecektir. Onlardaki bu heyecan bizleri de mutlu ediyor ve gelecek adına umutlandırıyor” cümlelerini kullandı.  HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2015, 18:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128