Sedaş’dan milyarlık yatırım geliyor…

Sedaş Kurumsal İletişim Müdürü İsmail Ayhan Erkovan ve Grup 7 İletişim Danışmanlığı Müşteri İlişkilerinden Nazan Ergülen Şarman bolu Olay Gazetesini bulundukları ziyarette, Sedaş’ın bu güne kadar yapmış olduğu ve bu günden itibaren ileriye yönelik yapılacak yeni projeler hakkında çeşitli bilgiler verdiler. Kurumsal İletişim Müdürü Erkovan, kurumun 2016 yılında Bolu, Sakarya ve Düzce bölgesine milyarlık yatırım yapılacağı müjdesini verdi.

Sedaş’dan milyarlık yatırım geliyor…

Haber: Kasım ŞAHİN

Sürekli olarak Bolu basınını yakından takip eden sık sık ziyaretlerde bulunan Sedaş Kurumsal İletişim Müdürü İsmail Ayhan Erkovan ile Grup 7 İletişim Danışmanlığı Müşteri İlişkilerinden Nazan Ergülen Şarman, kurum hakkında çeşitli bilgi alışverişinde bulundu. Erkovan 2011-2015 yılları arasında Sedaş’ın bölgeye 360 milyonluk bir yatırım bütçesi ayırdığını, 2016 yılı itibariyle ise bu bütçenin bir milyar lirayı bulacağını, bu yıl sona erecek bütçenin 40 milyon lirasının ise Sedaş tarafından Akıllı Şebeke için kullanıldığını dile getirdi.

Amaçlarının müşteri memnuniyeti olduğunu da dile getiren Erkovan, “Sedaş her geçen yıl daha modern ve daha temiz bir elektrik akımı için sürekli olarak teknolojisini geliştirmekti. Önümüzdeki yıllarda da bölgeye en iyi şekilde hizmet vermek için kurum olarak çalışmalarımız sürüyor. Bolu’nun yerel gazetelerini de ziyaret ederek kurumumuz hakkında olumlu veya olumsuz ne tür şikayetler varsa onları da dinleyip çözüm oluşturuyoruz. Amacımız müşteri memnuniyetidir. 2016 yılından itibaren bölgeye daha da iyi hizmet vermek için yeni yeni projeler geliştirmeye başladık” diye konuştu.    

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2015, 20:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128