Şehr-i Bolu hizmete açıldı

İşletme sahipleri Bolulu olan ve öncesinde İstanbul gibi büyük şehirlere şerbet, tereyağı ve baklava gibi ürünlerin toptan satışını yapan Şehr -i Bolu My Dream Center Alışveriş Merkezi'nin giriş katında hizmet açıldı.

Haber: Esra ÖZTÜRK

Bir çok büyük şehre toptan yapan Şehr­-i Bolu My Dream Center Alışveriş Merkezi'nin giriş katından müşterilerine hizmet vermeye başladı. Ürünlerinde katkı maddesi bulunduramayan ve taze ürünlerle hizmet veren Şehr-i Bolu'nun açılışına ise vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Şehr -i Bolu'nun iki patronundan biri olan Cem Akdağ açılış öncesi yaptığı açıklamada, " Yedi senedir faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. İlk olarak İstanbul'a orjinal katkısız şerbet, tereyağı satış yaparak ticari hayatımıza atıldık. İnceleme yaptıktan sonra Bolu'nun da böyle bir natürel ürün satış noktasına ihtiyacı olduğunu gördük.. Doğma büyüme Boluluyuz. Bolu'nun çocuklarıyız. Hedefimiz Bolu'da bir zincir market haline gelmek" şeklinde konuştu.

Katkısız, natürel, iyi tarım ürünleri kullanılarak hazırlanan baklava ve türevi tatlıları tatlı severlerin beğenisine sunan
Şehr -i Bolu, yeni satış kampanyalarıyla da adından tüketiciye bahsettirmeye hazırlanıyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2016, 11:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128