Sen misin artistlik yapan…

Bolu’da önceki akşam yanına kız arkadaşını alarak Murat 124’den bozma kırmızı renkli aracıyla şehri alt üst eden, aşırı hız yapan, egzoz patlatan ve pati çekerek artistlik yapan sürücü 2 saatlik kaçışın ardından Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü’nün deneyimli Leoparları tarafından yakalandı. Saatlerce artistlik yapıp halkın huzurunu kaçıran sürücü M.Ç’nin yapılan muayenesinde ise aşırı derecede alkollü olduğu tespit edildi. Ayrıca, alkollü sürücünün ehliyetsiz olduğu da belirlendi.

Sen misin artistlik yapan…
ÖZEL HABER: KASIM ŞAHİN

Ramazan ayında bu da Bolu’da olur mu? Demeyin. Gerçekten de oldu. M.Ç. isimli sürücü 54 TP 855 plakalı Murat 124’den bozma aracıyla şehri birbirine kattı. Saatlerce şehir merkezinde aşırı hız yapıp, egzoz patlatan ve lastikleriyle pati çeken pişkin sürücü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü’nün deneyimli ve başarılı ekiplerinden kaçmayı başaramadı. Yanındaki kız arkadaşına hava atmak için saatlerce artistlik yapan sürücü M.Ç’nin yapılan alkol muayenesinde yüksek derecede Ramazan ayında alkollü olduğu tespit edildi.

Ramazan ayında alkol almaktan çekinmeyen ve bu şekilde direksiyon başına geçerek Bolu halkının huzurunu kaçıran M.Ç’ye, Karayolları trafik kanununun 48/5 (Alkollü araç kullanmak üçüncü kez) 36/3-A ehliyetsiz araç kullanmak ve 91’inci karayolları zorunlu sigortasını yaptırmamaktan toplamda 3 bin 306 TL idari para cezası verildi. Ayrıca Bahçelievler Polis Merkezi ekiplerine teslim edilen M.Ç, TCK 179/3 maddesinden trafik güvenliğini tehlikeye sokmaktan Cumhuriyet Başsavcılığına sevki yapıldı. Araç  yediemin otoparkına çekici marifeti ile çektirilerek trafikten men edildi. Şahsın yapılan alkol muayenesinde ise 1.67 promil alkollü olduğu belirlendi.
Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2015, 17:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
C4
C4 - 5 yıl Önce

moonlight cafenin ordan fisek gibi gecmisti dun gece keske bu hurda yiginiyla duvara vursaydida geberseydi halkin canini tehlike atmak nedir anlasaydi

mahmut ercan
mahmut ercan - 5 yıl Önce

deneyimli leoparlar ufak bir ilde 2 saatte bulmuş bu magandayı sonrada bunu haber yapmışlar bu polisler demek büyük şehirde görev yapsalar 12 saatte bulacaklarmış tebrikler size.

boş konuşma
boş konuşma - 5 yıl Önce

tosunum sen yakala o zaman

SIRADAKİ HABER

banner128