Sevgililer Gününde “Ben onsuz yapamam” dedi, bileklerini kesti

Sevgililer Gününde sevgilisinden ayrıldığı için bunalıma giren 26 yaşındaki genç, “Ben onsuz yapamam” diyerek not bıraktıktan sonra önce bileğini kesti ardından da ilaç içerek intihar etti. Sevgilisi tarafından terk edilen gencin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Sevgililer Gününde “Ben onsuz yapamam” dedi, bileklerini kesti

HABER: KASIM ŞAHİN

Edinilen bilgiye göre Gölyüzü Mahallesi İlhan Sokakta ailesi birlikte oturan 26 yaşındaki S.K.isimli genç dün sevgilisinden ayrıldığı gerekçesiyle bunalıma girdi. Jiletle sağ bileğini kesen genç daha sonra bir miktar ilaç içerek intihar etti. Ailesi tarafından kanlar içersinde yarı baygın şekilde bulunan S.K., İzzet Baysal devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi Acil Servisine kaldırılarak tedavi altına alındı. İntihar eden gencin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

NOT BIRAKTI

14 Şubat Sevgililer Gününde sevgilisi tarafından terk edildiği gerekçesiyle bunalıma giren S.K., intihar etmeden önce; “Beni affedin. Onsuz yapamam. Bana kızacaksınız ama ben onsuz YAŞAYAMAM. Nefes alamam. Şimdi gidiyorum. Beni affedin” notunu kullandığı bilgisayarın ekranına bıraktıktan sonra jiletle sağ bileğini kestiği ve ardından da bir miktar ilaç içtiği öğrenildi. Olayla ilgili polis soruşturma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2016, 17:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
hikmet
hikmet - 5 yıl Önce

ölseydi bari ahmak

Zerhos tugay
Zerhos tugay - 5 yıl Önce

la gardas ne gerek var boyle seylere kimse ben o olmadan yasayamam diyemez yalnizlik bitek allaha aittir gardasim

SIRADAKİ HABER

banner128