SEVGİLİN İÇİN NE YAPTIN

Bolu Olay Gazetesi olarak “sevgililer gününe” özel olarak vatandaşlarımızla sohbet ettik ve 14 Şubat’ın onlar için ne anlama geldiğini sorduk. Ortaya oldukça güzel ve anlamlı cevaplar çıktı.   Haber:...

SEVGİLİN İÇİN NE YAPTIN

Bolu Olay Gazetesi olarak “sevgililer gününe” özel olarak vatandaşlarımızla sohbet ettik ve 14 Şubat’ın onlar için ne anlama geldiğini sorduk. Ortaya oldukça güzel ve anlamlı cevaplar çıktı.

 

Haber: Volkan YILMAZ

Bolu Olay Gazetesi olarak “sevgililer gününe” özel halkımızın ilgisini görebilmek adına vatandaşlarla sohbet ettik, minik röportajlar ile bugüne özel görüşler aldık. Konuştuğumuz kişilerde sevgi cümlesinin insan üzerinde bıraktığı tebessümü hissettik. Bir nebze olsun günlerin getirdiği yorgunluk, telaş ve sıkıntıların “sevgililer günü” ile ilgili sorduğumuz sorularımızın yanıtlarında tebessüme dönüşmesi, insanımızın iyi niyet, sevgi ve saygı duygularının öne çıkması oldukça hasret duyulan anların yaşanmasını sağladı. Bugünün ne anlama geldiğini yanıtlayanların samimi görüşleri şöyle…

 

Salim Bey; Benim için sevgililer günü eşimi tanıdığım gün başladı ve ölene dekte sürecektir. Bir memur olarak her ne kadar bizim için ay sonu olsa da tabi ki eşime güzel bir sürpriz yaparak güzel bir gün olarak hatıralarımıza kazıyacağız. Son olarak bir dörtlük yazan Salim Bey şu sözlerle sevgisini dile getirdi.

 

Seni tanıdığım ve sevdiğim o günden beri

Şu küçük kentin en şanslısıyım ben inan ki

Bir ömür tut sakın bırakma ellerimi

Ben hep sana ait kalacağı söz olsun delikanlı gibi

 

İlkyaz Akvaryum sahibesi Bahar Barotcu; “Güzel ve anlamlı bir gün elbette ki ama bazı insanlar bugünü değersizleştiriyor. Bunlar olmadığı sürece çok anlamlı bir gün ama sevgiyi sadece sevgili anlamında baz almak gerekmez benim sevgimin en büyük sahiplerinden birisi kızımdır”

 

Masal Tanıtım Davet Organizasyon ve Çiçekçilik sahibesi Sezin Özdemir ise; “Sevgi 365 gün ama bu şekilde bir güne indirgenip kutlanması gayet güzel ve anlamlı.Son olarak Allah sevgilisi olmayanlara sevgili nasip etsin bir dahaki sevgililer gününü yalnız geçirtmesin diyorum.(Anlayan anladı) Son olarak da bütün sevgiler Masal tadında olsun diyorum herkese mutluluklar diliyorum.”

 

Marka 14 süpermarket sahipleri Yusuf ve Burcu çifti sevgililer günü ile ilgili olarak çok samimi ve içten duygularıyla “Sevgililer günü olsun, evlilik yıldönümümüz olsun, bizim böyle bir derdimiz, bir takıntımız yok. Bizim için sevgililer günü ömür boyu… ömür boyu değişmeyecek bir duygu sevgi ve saygı” diyerek düşüncelerini ifade ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128