Sigara, cep telefonu, elektrikli kaykay… Bolu polisinden yoğun mesai

Geçtiğimiz gece Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube ekipleri yoğun mesai yaptılar. Ekiplerin durdurduğu bir tırda 90 adet elektrikli kaykay ve bir kargo şirketine ait kamyonda ise 11 bin paket kaçak sigara ele geçirildi.

Sigara, cep telefonu, elektrikli kaykay… Bolu polisinden yoğun mesai

HABER: FARUK ÇİDEM

Bolu'da kaçak sigara ve elektrikli kaykay ele geçirildi. BOLU'da, polis ekiplerinin durdurduğu kargo kamyonunda 11 bin paket kaçak sigara, nakliye TIR'ında ise bisiklet parçası olarak gösterilen koliler içinde 90 kaçak elektrikli kaykay ele geçirildi.

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube ekipleri, Adana'dan İstanbul'a giden bir kargo kamyonunu önceki akşam TEM Otoyolu'ndaki kontrol noktasında durdurdu. Kargo kamyonunda yapılan aramada 11 bin paket kaçak sigara ile 60 adet akıllı cep telefonu ele geçirildi.

Yarım milyonluk elektrikli kaykay…

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube ekipleri yine aynı noktada Ağrı'nın Doğubeyazıt İlçesi'ndeki sınır kapısından yurda giriş yaparak İstanbul'a giden nakliye TIR'ını da durdurdu. TIR'ın dorsesinde yapılan aramada yüzlerce kolilinin arasına saklanmış farklı kutuların olduğu tespit edildi. Diğer kutulardan farklı olan ve içlerinde ne olduğu bilinmeyen kutuların incelemesinde 90 adet elektrikli kaykay bulundu. Elektrikli kaykayların gümrük kapısından bisiklet parçası olarak gösterildiği öğrenildi. Kamyon ve TIR sürücüleri ifadeleri alınmak üzere Bolu İl Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2016, 19:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128