Sigaralar bu kez de iplik kutularından çıktı

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü’nün başarılı polisleri kaçakçılara yine göz açtırmadı. KOM Şubesi polisleri dün İstanbul’a kaçak giden binlerce sigarayı Bolu’dan geçerken yakaladı.

Sigaralar bu kez de iplik kutularından çıktı

HABER: FARUK ÇİDEM

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü polisleri kaçakçılara arka arkaya darbe vurmaya devam ediyor. Daha önceki gün binlerce paket sigarayı fıstık çuvallarının içinde İstanbul’a giderken yakalayan polisler dün de bir kargo tırında yine binlerce paket sigarayı yakaladılar. Kaçakçıların akıllara gelmeyecek yöntemler bularak kaçak sigaraları doğu illerinden İstanbul’a taşımasına izin vermeyen KOM Şubesi polisleri dün 40 bin paket sigarayı İstanbul’a götürülürken yakaladı.

BU KEZ DE İPLİK KUTUSUNDA…

Doğu illerinden kaçak olarak yükledikleri sigaraları yakalanmamak için çeşitli yöntemler deneyen kaçakçılar bu kez de 40 bin paket sigarayı iplik kutularının içine sakladılar. Adana’dan yola çıkan ve içinde 40 bin paket sigara olan 34 YK 8443 plakalı kargo tırı İstanbul’a giderken Bolu’da yakalandı. Kaçakçılar polisleri şaşırtmak için ise sigara paketlerini iplik kutularının içine doldurdular. 

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2016, 18:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128