Şimdi özveri zamanı!

BTSO başkanı Emin Semercioğlu önümüzdeki dönemde yönetim kurulunda görev alacak olan isimlerin özverili bir şekilde çalışması gerektiğini söyledi. Semercioğlu; “Yönetim kurulunda yer alacak olan arkadaşlarımızın mesailerinin önemli bir bölümünü Bolu Ticaret ve Sanayi Odasına ayırmaları önem arz etmektedir. Daha sonra somut projelere zemin hazırlamak için arkadaşlarımızın fedakârca çalışması ve Bolu’yu ticari anlamda daha da ileriye taşımak için yeni yatırımlar konusunda çalışmalar yapmaları gerekmektedir. Bu yüzden ben güçlü bir yönetim kurulu oluşmasında sonsuz bir yarar görmekteyim” dedi.

Şimdi özveri zamanı!
 Cumartesi günü Bolu Ticaret ve Sanayi Odasında yönetim kurulu başkanlığı, meclis başkanlığı ve TOBB delegeliği seçimleri gerçekleştirilecek. Şuana kadar yönetim kurulu başkanlığı için Elif Özdemir, Türker Ateş ve mevcut başkan Emin Semercioğlu resmi olarak adaylıklarını açıklayan isimler olarak dikkat çekiyorlar. Meclis başkanlığı için ise Gökhan Yaman ve İlhami Kesen adaylıklarını açıklayan isimler oldular. Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan seçimler hakkında değerlendirme yapan BTSO Başkanı Emin Semercioğlu seçimlerin önceki döneme oranla farklı bir atmosferde gerçekleştirileceğini vurgulayarak; “Geçtiğimiz hafta yapılan seçimler sonrasında meclise girmeye hak kazanan üyelerimizle birebir görüşerek onlara yeniden başkan seçilmem durumunda yapacağım projeleri anlatıyor ve fikirlerini alıyorum. Görüşmelerim devam ediyor. Sekiz kişiden oluşan yönetim kurulu listemi Cumartesi günü açıklayacağım. Bütün adaylara şimdiden başarılar diliyorum” biçiminde konuştu.

 

 

Güçlü bir yönetim kurulu şart!

 

Önümüzdeki dönemde yönetim kurulunda görev alacak olan isimlerin çok özverili çalışması gerektiğini söyleyen Semercioğlu; “Yönetim kurulunda yer alacak olan arkadaşlarımızın mesailerinin önemli bir bölümünü Bolu Ticaret ve Sanayi Odasına ayırmaları önem arz etmektedir. Daha sonra somut projelere zemin hazırlamak için arkadaşlarımızın fedakârca çalışması ve Bolu’yu ticari anlamda daha da ileriye taşımak için yeni yatırımlar konusunda çalışmalar yapmaları gerekmektedir. Bu yüzden ben güçlü bir yönetim kurulu oluşmasında sonsuz bir yarar görmekteyim” diye konuştu. Güçlü projelerin yaşama geçmesi durumunda Bolu’daki işsizliğinde azalacağına dikkat çeken Semercioğlu; “Sonuçta bu bir hizmet yarışıdır. Ben şimdiden diğer adaylara başarılar diliyorum.” Dedi.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2013, 21:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124