Sırada ki hedef Bolu mu?

Bu gün sabah saatlerinde Kayseri'de meydana gelen patlamanın ardından korkutucu ve büyük bir iddia ortaya atıldı. Sosyal medya üzerinden ortaya atılan iddiada Bolu bir daha ki hedef olarak gösterildi.

Sırada ki hedef Bolu mu?

Haber: Aysun BEYKOZ

Bu gün sabah saatlerinde Kayseri'de askerleri hedef alan patlamanın ardından korkutucu ve büyük bir iddia ortaya çıktı. PKK terör örgütü propagandası yapan bir sosyal medya hesabının patlama sonrası yaptığı paylaşımda "Bolu nerede?", "Kayseri Bolu tabutlarını bilen bilir artık" ifadeleri yer aldı. Bilindiği üzere Bolu'da 2. Komando Tugay'ı bulunuyor. Kayseri'de meydana gelen patlamanın izne çıkan askerleri hedef aldığı öğrenilirken böyle bir paylaşım endişe yarattı.

PKK'LILAR ADLİYEYE ÇIKARILMIŞTI

TEM Şubesi tarafından Bolu Merkez, Düzce ve İstanbul ilinde eş zamanlı operasyonlarda Abant İzzet Baysal Üniversitesi öğrencileri olduğu bilinen 5 kişi tutuklanmıştı. 5 kişiden 3'ü adliyeye çıkarılırken haklarında adli kontrol ile serbest bırakılmaları ve yurt dışı yasağı çıkmıştı. Bu olayların ardından terör örgütüne destek veren başka bir sosyal medya hesabının Bolu hakkında böyle paylaşımlar yapması akıllarda büyük bir soru işareti bıraktı.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2016, 15:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ufuk
Ufuk - 4 yıl Önce

bunu haber yapmayın gidin emniyetle paylaşın gereken yapılsın

SIRADAKİ HABER

banner128