ŞİŞMAN POLİS OLMAYACAK…

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü ile Halk Sağlığı Müdürlüğü arasında yapılan işbirliği ile şişman polisler için eğitici eğitim düzenlendi. 18 şişman polis 26-27 Şubat 2015 tarihleri arasında yapılan eğitim sonrası sertifikalarını aldılar. Şişman polisler aldıkları eğitim sonrası zayıflamaya başladılar.

 ŞİŞMAN POLİS OLMAYACAK…

Haber: Kasım ŞAHİN

Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar, Programlar ve Kanser Şube Müdürü Dr. Esra Uca, Hemşire Emine Özdoğan, Diyetisyen Gamze Karakaya ve Psikolog Ayşe Kudu Arıcan tarafından;Sunum Teknikleri ve Olumlu Eğitim Ortamı, Fiziksel Aktivite, Sağlıklı Beslenme, Obezite, Sağlıklı Besin Seçimi,Obezite Tedavisinde Yeme Tutum Değişikliği konularında eğitim yapıldı.

Programın ikinci gününde ise katılımcılar; aldıkları eğitimlerin uygulama bölümü olarak beslenme ve fiziksel aktivite konularında sunumlar yaptılar. Katılımcılara antropometrik ölçüm alım teknikleri ve anket uygulama yöntemleri uygulamalı olarak anlatıldı. Eğitim programı katılım belgelerinin verilmesi ile son buldu.

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü’nün çeşitli birimlerinde görev yapan şişman polisler aldıkları eğitim sonrası beslenmelerine dikkat ederken gün geçtikçe de zayıflamaya başladılar. Yakında emniyet mensupları arasında şişman polis olmayacak gibi görülüyor.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2015, 09:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
şişman olmayan kursiyer
şişman olmayan kursiyer - 6 yıl Önce

bu kurs şişman polislerin zayıflama kursu değil. obezite ile mücadele eğitici eğitmenliği kursu.kursiyerlerin arasında şişman olmayanlarda var.

bolulu
bolulu - 6 yıl Önce

kasım bey haber yanlışyanlış yapmış sın her zamanki gibi biraz zahmet verde araştırıp öyle yapınyapın..

Çok güldüm
Çok güldüm - 6 yıl Önce

bu eğitim şişmanlara verildiyse ,tersten söyleyim kırsa katılan fotodaliler şişmansa vay teşkilatın % 55 inin haline

SIRADAKİ HABER

banner128