Siyasetin böylesine güzelliği

Ak Parti Bolu İl Başkanı ve Ak Parti Bolu Belediye Meclis üyesi Nurettin Doğanay’ın bilmeyen tanımayan yoktur. CHP’lisi de olsa MHP’lisi de olsa Doğanay, siyaseti bir kenara bırakıp hemen hemen her yerde güzel dostluk örneğini gösteriyor. Bunun en güzel örneğini de TSO’da yaşandı. Doğanay, protokolde yer bulamayınca birlikte salona girdiği Bolu Belediyesi CHP Meclis üyesi ve grup Başkan Vekili Mustafa Fahrettin Aksoy ile arka koltuklarda yan yana oturup koyu bir dostluk sohbetinde bulundu.

Siyasetin böylesine güzelliği

HABER: KASIM ŞAHİN

Ticaret ve Sanayi Odasında önceki gün gerçekleştirilen ve Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin’in de konuşmacı olarak katıldığı Ekonomi Bakanlığı İhracat Destekleri Seminerinde Ak Parti ile CHP arasında muhteşem bir dostluk örneği yaşandı. Ak Parti Bolu İl Başkanı ve aynı zamanda Ak Parti Belediye Meclis üyesi Nurettin Doğanay ile CHP Belediye Meclis üyesi CHP Grup Başkan Vekili  Mustafa Fahrettin Aksoy, meclis birlikteliğini TSO’daki seminerde de gösterdi.

Salona gelen ve protokolde yer bulamayan Doğanay, kendisiyle birlikte toplantıya katılan Aksoy’la birlikte arka koltuklara geçerek yan yana oturmaları ve koyu bir sohbette bulunmalarını, gerçekten siyasette güzel ve örnek bir durum oluşturdu. Doğanay ile Aksoy’un dakikalarca konuşup el kol hareketleri yapmaları ise merak konusu oldu. Siyasetin ve dostluğun çok güzel bir fotoğrafı da Bolu’da bu olmuş oldu. 

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2016, 16:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128