Sizi gidi fındık fareleri…

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Hırsızlık Bürosu’nun başarıdan başarıya koşan Şahinleri yine büyük bir başarıya imza attılar. Liderliğini Malatya’lı bir zanlının yaptığı üç fındık faresi Şahinlerin pençesinden kurtulamadı ve yapılan takip sonucu yakalandı. Savcılığa sevk edilen fındık fareleri tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 Sizi gidi fındık fareleri…

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu’da okul ve evlerden hırsızlık yapan 3 zanlı Hırsızlık Bürosunun Şahinlerinin pençesinden kurtulamadı ve zanlılar yaptıkları hırsızlık olaylarında güvenlik kameralarına yakalanırken, şahıslar düzenlenen operasyonla yakalandı.  

Edinilen bilgiye göre, Bolu’da bulunan Canip Baysal Lisesi, Koç İlköğretim Okulu ve 4 adet ikametten hırsızlık yapan S.K, M.A ve G.Ç Bolu Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı. Şahısların hırsızlık anları güvenlik kameralarına saniye saniye yansırken, gözaltına alınan üç kişinin kuyumcu soygunu yapmak için hazırlık aşamasında oldukları öğrenildi. Çok sayıda suç kayıtları bulunduğu öğrenilen S.K, M.A ve G.Ç emniyetteki işlemlerinin ardından Bolu Adliyesi’ne getirildi.

Savcılık da ifade veren üç fındık faresi tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edildi. Akşam saatlerine kadar süren duruşma sonrası fındık fareleri tutuklanarak cezaevine konuldu.


Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2015, 19:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128