“Sizin acınız bizim acımızdır”

Bolu Türk Eğitim Sen Kadın Komisyon, İstanbul’da Beşiktaş-Bursaspor maçı sonrası terör örgütü tarafından patlatılan iki bomba sonrası şehit olan polis ve vatandaşların acılarını paylaşmak için Bolu İl Emniyet Müdürü İbrahim Özel’i makamında ziyaret ederek taziyelerini sundular.

“Sizin acınız bizim acımızdır”

Haber: Kasım ŞAHİN

İstanbul’da yaşanan olayda, şehit olan polislerimiz ve vatandaşlarımızın acısını içlerinde hisseden Bolu Türk Eğitim Sen Kadın Komisyonu, örnek bir davranış göstererek önce İl Emniyet Müdürü İbrahim Özel ve ardında da Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünde görev yapan polislerimizi ziyaret ederek önce taziye dileklerini sundular, ardından da kırmızı karanfil dağıttılar.

Türk Eğitim Sen Kadın Komisyonu üyeleri; “Sizin acınız bizim acımız demektir. Genç yaşta hayatlarını kaybeden Çevik Kuvvet Polislerimiz şehitlerimizdir. Böylesine acılı bir günde artık tek yürek olma zamanıdır. Bu birlik ve beraberliğimizi hiçbir terör örgütü bozamaz. Şu günlerde el ele verip teröristleri bertaraf etmek için Türk Eğitim Sen Kadın Komisyonu olarak yüreğimizi ortaya koymaya hazırız. Polisimizin yanındayız” dediler.

Yapılan bu çok duygusal ziyarette konuşan İl Emniyet Müdürü İbrahim Özel’de; “Milletimiz bu zor günleri birlik ve beraberlik içinde atlatacaktır. Buna inancım tamdır. Bu zor günleri sizler gibi duyarlı eğitimcilerle, halkımızla birlikte yapacağız” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2016, 20:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128