SİZİNLE NE KADAR ÖVÜNSEK AZDIR

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Hırsızlık Bürosu’nun Şahinleriyle ne kadar öcünsek azdır. Bu güne kadar yaptıkları her işten alınlarının akıyla çıkan ve gece gündüz demeden suçlularla mücadelesini sürdüren, başarıdan başarıya koyan Şahinler bir kez daha Bolu’nun gururu olmayı hak ettiler. Başta Asayiş Şube Müdürü, Hırsızlık Büro Amiri ve onların en büyük yardımcıları olan hırsızlık bürosunun deneyimli ve başarılı dedektiflerine Bolu Olay Gazetesi olarak mağdur olan Bolu halkına adına teşekkür ederiz. Şahinler, dün ine büyük bir başarıya daha imza atarak, Bolu ve İstanbul'dan çalınan 4 otomobil, 2 kamyonet, 4 motosiklet ve 3 mobilet sahibine teslim etti. Arabalarına ve motosikletlerine kavuşan mağdurlar Asayiş Şubesi’ne teşekkür etti.

SİZİNLE NE KADAR ÖVÜNSEK AZDIR
 Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Bürosu’nun Şahinleri tarafından çalıntı araçlara yönelik olarak yapılan 14 aylık çalışma kapsamında, İstanbul Avcılar, Bolu'nun Çıkınlar, Köroğlu, Sümer, Sağlık ve Alpagut mahallelerinden çalınan araçlar bulundu. Düz kontak yaparak çalınan 4 otomobil, 2 kamyonet ile 4 motosiklet ve 3 mobilet Yaşam Kent Mahallesinde bulunan Asayiş Şube Müdürlüğü önünde düzenlenen törenle sahiplerine teslim edildi. 

Çalışmalar kapsamında bir yıl içerisinde gözaltına alınan ve adliyeye çıkartılan 16 şüpheliden 9 tanesi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İstanbul Avcılar'lardan kamyonetleri çalınan Mehmet Akidil ve Serdar Fırat, kamyonetlerinin anahtarını emniyet müdürlüğü yetkililerinden teslim aldıktan sonra, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Aracımızı bulan emniyet çalışanlarının hepsine teşekkür ediyoruz. Ekiplerin titiz çalışması sonucu aracımız kısa bir süre içerisinde bulunarak bize teslim edildi. Emeği geçen herkese teşekkürler" dedi. Bu arada çalıntı bir motosikletin lastik siperliğinde yazan, “Alırım anahtarını” yazısı büyük ilgi gördü.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2015, 09:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128